Menu

Zarif şık ve güzel tesettür giyim modelleri

Kombinlerinizi yapar iken zarif ürünleri kullanmak bildiğiniz tamamlayacaktır. Zarif tesettür giyim modellerinden elbiseleri örnek olarak son günlerde oldukça moda olan şifon elbiseleri gösterebiliriz. Özellikle belden büzgülü olan şifon zarif tesettür giyim modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kemer aksesuarını kullanarak belinizi daha da ince gösterebilirsiniz. Elbiselerin yanı sıra ayrıca pileli etekler tercih edilebilir. Pileli elbiselerden özellikle kalın bir kuşağa sahip olanların zarif bir duruşa sahip olmaktadır. Boru paça kumaş pantolonları kombinleriniz için tercih edebilirsiniz. Özellikle ince kumaştan tercih edeceğiniz pantolonunu vücudumuzu çok daha zayıf gösterecektir. Gardıropların en vazgeçilmez parçalarından biri olan gömlek tunikler özellikle beyaz siyah bordo yeşil renklerini bu sezon vitrinlerde daha çok görmeye başlayacaksınız. Gömlek tuniklerin özellikle düz kesime sahip modelleri zarif tesettür giyim modelleri arasında yer almaktadır.

Zarif tesettür giyim modellerinde renkler

Zarif tesettür giyim modelleri renkler bakımından bu sene büyük bir zenginliğin olduğunu görmekteyiz. Özellikle;

Uçuk maviler,

Uçuk pembeler,

Uçuk sarılar,

Uçuk yeşiller,

Tesettür giyim kombinleri hazırlarken bu sezon renkler bakımından çeşitliliğe açık ve koyu renk kombinleri yapmak suretiyle değerlendirebilirsiniz. Şallarınız ile kombinlerinize de can katabilirsiniz. Daha uçuk renklerden yapacağınız kıyafet kombinleri dizinin üzerine koyu renkte tercih yaparak trend bir görüntüyü yakalamanız mümkündür. Özellikle tesettür başları için pileli modeller gibi son zamanların popüler modellerinde uygulamalar ile kombinizin havasını değiştirebilirsiniz.

bayan-tesettur-giyim-modelleri farkli-tesettur-giyim-modelleri guzel-tesettur-giyim-modelleri kadin-tesettur-giyim-modelleri moda-tesettur-giyim-modelleri tesettur-giyim-modelleri-facebook tesettur-giyim-modelleri-resimli tesettur-giyim-modelleri yeni-tesettur-giyim-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain