Menu

Yumurta kabuğundan kolay süs nasıl yapılır? Anlatımlı

Elimizin altında bulunan her malzemeyi süs eşyasına çevirebilmek mümkündür. Örneğin bir pipet, bir kürdan, bir kibrit, artan malzemeler, bir boya, bir saç veya bir yumurta kabuğu. Bir yumurta kabuğundan süs nasıl yapılır diye düşünülebilir ve böyle düşünceler için hatırı sayılır açıklamalar bulabiliriz.

Yumurta kabuğundan süs nasıl yapılır, yumurta kabuğu çok narin bir malzemedir aslında, çabuk kırılabilir parçalanabilir, tam süslemem bitti derken yeni bir yumurta kabuğu ile süslemeye baştan başlama durumuna bile götürebilir. Ama yumurta kabuğuyla o kadar şahane işler ortaya çıkıyor ki gördüğünüzde siz de yapmak isteyeceksiniz. Gerek boyayarak, gerek delikler açarak gerekse kırıp içine toprak doldurarak süs eşyası oluşturabilmek mümkündür.

Süslü yumurtalar: birçok alanda olduğu gibi yumurtalarda süslenerek eğlenceli objeler olabilmektedir. Kimileri yarım kırılmış yumurta kabuklarının içine toprak koyar ve içine birkaç çim diker. Alt kabuğa da kaç göz yaparak insan görüntüsü adı altında objeler çıkarmaktadır. Komik görüntüler kaçınılmaz olmaktadır. Kimileri ise yumurta kabuğundan süs nasıl yapılır sorusuna karşılık değişik şekiller çizmeyi tercih etmektedir. Üzerinde değişik ebatlarda boşluklar açarak da hem eğlenceli hem de aksesuar olarak kullanılabilecek eşyalar yapılabilmektedir. Özellikle çocuk odalarında veya balkonlarda çok sık rastlanılan manzaralardır. Hayal gücüne dayanarak çok değişik görüntüler ortaya çıkması mümkündür. Bunun üzerine uğraş vermekte kişilerde oldukça pozitif bir durum yaymakta ve keyifli zaman geçirmelerine vesile olmaktadır. Bu yüzden ebeveynler çocukları ile bu uygulamadan sıklıkla faydalanmaktadır.

basit-yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir degisik-yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir en-guzel-yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir farkli-yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilirguzel-yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir kolay-yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir-facebook yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir-resimli yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir-tumblr yumurta-kabugundan-sus-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain