Menu

Yoğurt kabından neler yapılır örneklerini inceleyin

Günümüzde insanlar için el işi konusunda birçok geri dönüşüm malzemeleri bulunmaktadır. Bu malzemelerden biri de yoğurt kaplarıdır. Yoğurt kabından el iş fikirleri olduğunu kabul ettiğimizde birçok kişi yoğurt kabından neler yapılır şeklinde bir merak içerisine girmektedir. Meraklarını gidermek açısından yoğurt kabından neler yapılabileceğini sıralayalım:

Yoğurt kaplarından ev içinde örgü ve nakış ile süsleyeceğimiz saksılar oluşturulabilir

Süs eşyası olarak kullanılacak maket ev tarzında eşyaların yapımı

Dikiş nakış için kullanılan kutular

Çeyizlik malzeme kutusu

Duvarlara asılan süs şapkaları

Dekoratif sepetler

Gibi birçok malzemeyi yoğurt kabından neler yapılır sorusuna cevap olarak vermek mümkün.

Yoğurt kabı süsleme: görüldüğü gibi pek çok alanda kullanım sağlamaktadır. Burada kabın dekoratif bir unsur olmasını sağlayacak özelliklere değineceğiz. Yoğurt kabında neler yapılır sorusuna karşılık oldukça güzel bir aksesuar haline getirilebilir. İster kumaşlar ister yün ipler isterlerse kartonlar yardımı ile dış cephesi kaplanır ve üzerine boncuk, taş, sim gibi malzemeler kullanılarak görsel bir şölene imza atabilir. Bu şekilde süslenerek makyaj malzemeleri, takılar, tokalar, kozmetik ürünler gibi malzemelerin içinde bulunduğu kutular elde edilebilir. Değişik figürler ile yere kadar sallanan objeler kutu üzerine bağlanarak veya yapıştırılarak kapı süsleri haline bile gelebilir. Burada yaratıcılık oldukça önemlidir. Hayal gücünüzü kullanarak ve zevklerinizi sentezleyerek oldukça kullanışlı, güzel dekoratif eşyalar üretmek mümkündür.

basit-yogurt-kabindan-neler-yapilir farkli-yogurt-kabindan-neler-yapilir guzel-yogurt-kabindan-neler-yapilir kolay-yogurt-kabindan-neler-yapilir yogurt-kabindan-neler-yapilir-facebook yogurt-kabindan-neler-yapilir-resimli yogurt-kabindan-neler-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain