Menu

Yemeni yazma iğne kenarı oyası örnekleri

Yemenilerin en çok eski zamanlardaki modeller ile süslenmesine alışık olmamız sebebiyle bu kadar gelişmiş bir moda anlayışı içinde yemenilerin geri plana bırakılmasını tuhaf karşılamamaktayız. Fakat bu kadar gelişmiş bir moda anlayışından en yeni yemeni kenarı oyası modelleri ile karşılaştığımızda ne kadar farklı olan bir tarzı bu yemeniler ile konuşturabileceğimizi anlayabilmekteyiz.

Kendi hayal gücünüz ile tarzınızı konuşturabilirsiniz

Moda içinde özellikle de gençlerin yemeni ile bir ilgisi olmamasından dolayı en yeni modellerde farklılıkların oluşturulması sağlanmaktadır. Bu sayede gençler de geleneklerden uzaklaşmadan yemeni farkını hissedebileceklerdir.

Yemeni kenarı oyası modelleri içinde en yeni olan tasarımların konuşulduğunu görebilmekteyiz.

En çok da boncuk ve pullu olan modellerin kullanıma yakıştırıldığı ve bir o kadar da farklı olan bir tarzı konuşturduğunu söyleyebiliriz.

Sizin için bu kadar gelişmiş olan bir dönemde yine yemeniler ile işleme yapmak beğeni kazanıyorsa demek ki bu yemeni kenarı oyası modelleri işlevini gerçekleştirmiş demektir.

Her zaman en yeni modayı takip edebilmesi ve bir o kadar da farklı olan bir akımın devam ettirilmesi sayesinde her yemeni kenarı işlenirken kişinin kendi hayla gücünün ve tarzının konuşturması sağlanmaktadır.

Bunun sayesinde siz de kendiniz için en iyi olan modelleri kullanabilecek hem de moda içinde yemeni geleneğini de devam ettirebileceksiniz. Bu sayede çeyizlerin son zamanlarda daha da renkli olması sağlanmaktadır.

degisik-yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri en-guzel-yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri farkli-yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri guzel-yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri harika-yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri-facebook

Yazma Kenarı Oya Modelleri 2016, İğne İşi Oya Örnekleri

yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri-tumblr yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri yeni-yemeni-yazma-igne-kenari-oyasi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain