Menu

Yatak odası modelleri ve çok farklı dekoratif örnekleri

2016 yılının yaklaşmasıyla beraber yatak odası tasarımlarında yeniliklere gidilmeye başlandı. Yatak odası modelleri hem göze hitap etmekte hem de fonksiyonel olarak rahatlığı sunmaktadır. 2016 yılında yatak odası modelleri arasında avangarde yatak odası takımı, country yatak odası takımı, retro yatak odası takımı, klasik yatak odası takımı, neo klasik yatak odası takımı ve modüler tarz yatak odası takımı gibi türleriyle karşımıza çıkıyor.

Yatak odası modellerinden pralin ceviz yatak odası takımı, modern tasarımları içeriyor ve ahşapla ceviz renginin yansımasını sunuyor. Ahşap desenlerden hoşlananların tercih edebileceği bir yatak odası takımı modelidir. Violet tarzı yatak odası takımıysa, geçmişe bağlı kalınarak oluşturulmuş ve sıcak çizgileri bulunduran bir modeldir.

Country yatak odası takımında sade renkler kullanılarak şık bir ortam yaratılmaya çalışılmıştır. 2016 yılında yatak odalarını süsleyecek bir başka model olan retro tarzı yatak odası takımısiyah ile kırmızı renkleri bir araya getirmiş ve gizemli bir ortam oluşturulmuştur.

2016 yılının yatak odası modellerinde seçim yaparken gürgen ağacı malzemesi kullanılmış olanları tercih ederek daha uzun süre kullanım yapma şansına sahip olabilirsiniz.

farkli-yatak-odasi-modelleri moden-yatak-odasi-modelleri yatak-odasi-modelleri-facebook yatak-odasi-modelleri yeni-yatak-odasi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain