Menu

yatak odası dantelleri odanızın havasını değiştirecek

dantel yatak odası ürünleri komedin ve şifonyer üzerinde kullanılabilir. dileyenler dantel yatak örtüleri ile damat ailesini büyüleyebilirler. aynı motiflerin kullanıldığı banyo havluları, damat tıraş havlusu ve lifler çeyiz takımının tamamlanmasını sağlar. yatak odası dantelleri modelleri arasında en çok tercih edilenler yuvarlak motifli olanlardır.

dantel motifler nasıl kullanılır ?

yatak odaları evlerin en özel alanlarıdır. her zaman şık ve temiz olması da son derece önemlidir. bu özel alanı yatak odası dantelleri modelleri ile süsleyebilir ve her zaman göz alıcı bir alan haline getirebilirsiniz.

kare,

yuvarlak,

istiridye,

oval ve

yıldız formunda hazırlanan danteller dilendiği zaman yatak odası perdesini de süsleyebilir.

aydınlatma malzemelerini üzerine ortamı loş bir hale getirmek için atılan danteller yeri geldiğinde su bardağının koyulduğu gümüş tepsiyi dahi süsler.

küçük motiflerin birleşmesi sonucu elde edilen yatak örtüleri ipek nevresim takımlarının üzerine örtülebilir. aynı motiflerle yapılmış yastık kılıfları uygun renkte saten minderlerle takım yapılır ve yatak örtüsünün üzerine bırakılır. günümüzde eskiye nazaran daha az tercih edilen yatak odası dantelleri modelleri son derece değerli ürünler arasında yer alır. yapımı oldukça zor ve zahmetli olan yatak örtüleri manevi açıdan büyük önem taşır. kızları büyüyen anneler yavaş yavaş dantel örmeye başlarken kızlar da annelerine yardım ederek büyük parçaların daha kısa sürede tamamlanmasını sağlarlar. yatak odası dantel ürünlerinde en çok tercih edilen renkler istisnasız beyaz ve krem rengidir.

degisik-yatak-odasi-dantelleri en-guzel-yatak-odasi-dantelleri farkli-yatak-odasi-dantelleri guzel-yatak-odasi-dantelleri yatak-odasi-dantelleri-facebook yatak-odasi-dantelleri-resimli yatak-odasi-dantelleri-tumblr yatak-odasi-dantelleri yeni-yatak-odasi-dantelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain