Menu

yapraklı çok güzel sevimli bebek battaniyesi modelleri

bebeklerinizin uykularını daha güzel ve sağlıklı uyuyabilmesi için üzerlerine örtülecek olan battaniyenin önemi bir hayli fazladır. özellikle de yapraklı bebek battaniyesi yapılışı ve işlenişi açısından bir hayli önem taşımaktadır. yapraklı bebek battaniyesi yapılışı için öncelikli olarak malzemenizi iyi seçmeniz gerekmektedir. ki bu nokta bebeğinizin sağlığı açısından da büyük önem taşımaktadır.

bunun dışında da yapraklı bebek battaniyesi yapılışı bakımından önceden belirleyeceğiniz bir model çizimi de sizlerin işini bir hayli kolaylaştıracaktır. bunun dışında da yapraklı battaniyenin yapılışı birbirine benzemekte ve işleyişinde ki ilerleyişi de bir kere benimsediğiniz takdirde sizlere olumlu sonuçlar sunabilmektedir. bu sebepten dolayı da yaprak modelini sadece battaniyelerde değil hemen hemen her örgü modellerinde görebilme imkanı da bulabilirsiniz. yapraklı bebek battaniyelerinin en önemli özelliklerinden birisi ise, parça parça yapılmasından çok bir bütün olarak işlenilebilmesidir. özellikle de üzerlerini açan bebeklere sahip olan aileler için bu battaniyeler büyük avantajlar sağlayabilmektedir.

kaliteli battaniye çeşitleri

yapraklı bebek battaniyesinin yapılış aşamalarını her daim dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu inceleyiş dahilinde de kendinize en uygun yöntemi rahatlıkla monte etmelisiniz. bunun yanı sıra battaniye çeşitlerinize;

  • şık motifler
  • dikkat çekici karakterler
  • çizgi film kahramanlar
  • çiçekler

gibi eklemelerinizi rahatlıkla dahil edebilirsiniz. tüm bu hususlar ile birlikte el emeğinizin karşılığını alabilmek sizleri çok ama çok mutlu edecektir.

bayanların kışın tercih ettikleri kazak modelleri genelde hep kendileri tarafından örülmektedir. örgüyü seven bayanlar istedikleri desen ve renkte kazakları 3 – 5 tane ip kullanarak çok ekonomik olarak yapabilmektedirler. örgü bilenlerin çoğu hazır kazaklar yerine örgü bayan kazak modelleri ve yapılışları kullanmayı tercih etmektedirler.

en-guzel-yaprakli-bebek-battaniyesi-modelleri farkli-yaprakli-bebek-battaniyesi-modelleri guzel-yaprakli-bebek-battaniyesi-modelleri yaprakli-bebek-battaniyesi-modelleri yeni-yaprakli-bebek-battaniyesi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain