Menu

Yapraklı çok güzel farklı bebek battaniyesi yapımı

Bebek battaniyelerinin kalitesi ve yapım teknikleri bebeğin gelişimi açısından oldukça önemli. Eğer kalitesiz ürünler kullanırsanız bebeğin aşırı terlemesine neden olabilirsiniz. Bu yüzden seçimlerinize dikkat edin. İnternet üzerinden 2016 yılından en çok paylaşılan desen videolarından biri yapraklı bebek battaniyesi yapılışı konusunda bu konuda siz de kısa sürede kendinizi geliştirebilir ve oldukça kaliteli bebek battaniyeleri yapabilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek bazı ekipmanları size en yakın tuhafiyeden çok ucuz fiyatlara bulabilirsiniz. Fakat ucuz almak istersen sağlıksız ürünleri tercih etmeyin. Bebeğiniz için yapraklı bebek battaniyesi yapılışı yanında kullanacağınız ipin kalitesi de oldukça büyük önem taşımaktadır. Birkaç ihtiyaç duyulabilecek malzeme şu şekilde sıralanmaktadır.

Yapraklı bebek battaniyesi için kullanılan bazı aksesuarlar

  • İşaretleme iğnesi
  • Plastik saplı tığlar
  • Örgü iğne seti
  • Tığ iğne seti
  • Plastik iplik sarıcı
  • Şiş koruyucu

Bu malzemelerin yanınızda olması işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Facebook üzerinden desen paylaşımı yapan siteler bu işi oldukça profesyonel olarak ele almaya başladı. Moda ve örgü işler ile ilgilenen kadın sayıları da her geçen gün artıyor. Bu kadınlardan biri de siz olabilir ve yapraklı bebek battaniyesi yapılışı uzmanlaşarak tüm dostlarınıza hava atabilirsiniz. Çevrenizdeki kadınları ve insanları etkilemek sadece bir tık kadar uzağınızda. Doğru modelleri ve iplikleri tercih etmeniz yapım sürenizi oldukça kısaltacaktır. Yaratıcılığınız bu konuda büyük önem taşımaktadır.

farkli-yaprakli-bebek-battaniyesi-yapimi guzel-yaprakli-bebek-battaniyesi-yapimi yaprakli-bebek-battaniyesi-yapimi-facebook yaprakli-bebek-battaniyesi-yapimi yeni-yaprakli-bebek-battaniyesi-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain