Menu

Yapımı çok kolay ve güzel lif modelleri

Lif modelleri içerisinde çok değişik şekillerde yapılacak olan modeller bulunmaktadır. Bu modellerin yapımları zor olduğu gibi kolay olan ve çok çabuk sürelerde bitecek olan modeller de bulunmaktadır. Yapımı kolay lif modelleri örgü işlerine yeni başlayan hanımlar için oldukça basit yollardan lif örgü işlerini oluşturacaktır. Bu modeller sayesinde hanımların elleri hızlılık kazanacak ve daha zor modelleri de kolayca çıkarabilecektir. Fakat liflerin yapımının kolay olması demek lif modellerinin kötü oldu anlamına gelmez. Çok şık ve herkes tarafından beğenilecek olan modellerin yapımları da kolay olmaktadır.

Yapımı kolay lif modelleri genellikle tek parça halinde olmaktadır. Kare, dikdörtgen veya yuvarlak şekillerde lif modelleri kolay şekillerde olmaktadır.

Kolay örülebilecek olan lif modellerinde genellikle tek renk ipler veya iki farklı renkteki ipler kullanılmaktadır.

Bu liflerin örülmesinde tığ veya şiş kullanılmakta ve sürekli olarak aynı örneklerin tekrarlanması ile lif sıraları örülmektedir. Yün ipler veya orlon ipler bu modellerin yapılmasında en çok tercih edilen malzemeler olmaktadır.

Yapımı kolay fakat modelleri oldukça beğenilen lifler

Yapımı kolay lif modelleri için internet üzerinde kolayca bilgi toplanabilmektedir. Hanımlar bu modellerin yapımlarını resimli ve videolu anlatımlar ile internet üzerinden paylaşmaktadır. Bu modellerin örnekleri buralardan alınarak ister bu modellerin aynısı istenirse de değişik motifleri yapılabilir. Hem kendinizin kullanması hem de hediye için lifler oldukça elverişli örgü dantel işleri olmaktadır.

degisik-yapimi-cok-kolay-lif-modelleri en-guzel-yapimi-cok-kolay-lif-modelleri farkli-yapimi-cok-kolay-lif-modelleri guzel-yapimi-cok-kolay-lif-modelleri harika-yapimi-cok-kolay-lif-modelleri yapimi-cok-kolay-lif-modelleri-facebook yapimi-cok-kolay-lif-modelleri-resimli yapimi-cok-kolay-lif-modelleri-tumblr yapimi-cok-kolay-lif-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain