Menu

Yapılışı kolay örgü elişi bayan bolero örnekleri

Bayanlar için bolerolar, bazen kıyafetlerini tamamlayıcı aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Şık görünüme sahip olmaları, elbiselere farklı bir hava katmalarıyla bolerolar her bayanın gardırobunda bulunmakta olan kıyafetlerdir. Sizler de zarif görünümlü kolay bolero örneklerine bakarak, kendinize kıyafet örmeye başlayabilirsiniz. Bolero modellerinin ince ayrıntılarıyla anlatılması sayesinde örgünüzü kısa sürede tamamlamış olacaksınız.

Kış aylarında örgü boleroları tercih ettiğiniz gibi, yaz aylarında da dantelden örülmüş boleroları seçebilirsiniz. Tığ ile örülen bu bolerolar şık görünümde oluyor. Saç örgüsü, düz örgü gibi modelleri kullanarak düğme ile birleştirdiğiniz bolerolar en kolay örnekler arasında bulunur. Genç giyimin tercih ettiği boleroların yanı sıra kız çocuklarınız ve bebeklerinize de şirin görünümlere sahip bolerolar örebilirsiniz. Tığ ile yapılan örgülerin daha ince ve zarif bir görünüme sahip olması sayesinde, bolerolarda da tığ kullanılmakta ve çiçekli, desenli bolero örnekleri kolaylıkla örülmektedir. Delikli modeller de kıyafetlerinizi tamamlayacak renklerde seçildiğinde, dantel işlemesi gibi bir görünüm kazandırmakta ve elbisenize hoş bir hava katmaktadır. Yaz aylarında kıyafetlerinizle aksesuar olarak kullanabileceğiniz bolerolar da örebilirsiniz.

degisik-orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri en-guzel-orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri farkli-orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri guzel-orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri harika-orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri-facebook orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri-resimli orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri-tumblr orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri yeni-orgu-elisi-bayan-bolero-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain