Menu

Yapılışı basit örgü lif modelleri

Banyolarımızın vazgeçilmezi olan lifler, temizlik ihtiyacımızı karşılamalarının yanı sıra birbirinden renkli ve estetik alternatifleriyle göz zevkimize de hitap etmektedir. Bununla birlikte liflerin yapımı son derece basit ve pratiktir. Bu açıdan bugün sizleri örgü lif nasıl yapılır konusunda aydınlatarak evinizde oldukça pratik yöntemlerle lif örmenizi; sağlık ve estetiği bir arada yaşayabilmenizi sağlayacağız.

Bugün sizlerle paylaşacağımız örgü lif modeli son derece şık ve kullanışlı bir olması bakımından dikkat çekmektedir. Görece uzun olan lifimiz, yaprak ve çiçek desenli olup banyolarınızı daha keyifli hale getirebilmek için tasarlanmıştır.

Örgü lif tarifi

Örgü lif nasıl yapılır hususunda ilk olarak tığımızı ve zevklerimiz doğrultusunda şekillendirdiğimiz iplerimizi hazır etmemiz lazım gelmektedir. Söz konusu hazırlık aşamasında sonra:

Lifimizi örmeye orta kısımdan başlayarak altı adet fıstık ile altı sıra kare yapıyoruz.

Yapmış olduğumuz karenin üçüncü sırasında yaprağımızı; dördüncü sırasında çiçeğimizi koyuyoruz.

Bu şekilde ilk kareyi bitirdikten sonra altı tane fıstık uzatarak ikinci kareye başlıyoruz ve karelerimizi bitirdikten sonra yapacağımız bir fıstıkla karelerimizin çevresinde dönüyoruz.

Kareleri tamamlayıp uç kısımlara başlarken birer fıstık bırakarak üç sıra daha örüyoruz ve orta kısımlardaki üçgen bölgeleri eksiltme yöntemi yoluyla dolduruyoruz.

Örgü lif nasıl yapılır konusunda son adım olarak kenar bölümlerimize bir sıra oya yaparak hijyen ve güzelliği bir arada barındıran lifimizi tamamlıyoruz.

degisik-yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri en-guzel-yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri farkli-yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri guzel-yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri harika-yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri-facebook yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri-resimli yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri-tumblr yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri yeni-yapilisi-basit-orgu-lif-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain