Menu

Uzun siyah saç kesim modelleri ve örnek resimleri

Siyah saç boyası, altındaki renk çok açık sarı olmadığında her rengi rahatlıkla kapatabilecek bir boyadır. Çok açık sarı rengin üzerine uygulandığında bazı bölgeler açık renkli kalabilmektedir. Özellikle uzun saçlarda alttaki rengin çok açık olmamasına dikkat edilmelidir, zira uzun saçlarda aralarda açık renk kalma olasılığı daha fazladır.

Siyah renk kullanması zor bir renk olmamakla birlikte, her renk gibi bakım ister. Saçınız ne kadar bakımlı olursa, renk siyah ta olsa o kadar canlı görünecektir.

Uzun siyah saç modelleri kıyafetlerle kolayca uyum sağlayabilen, küçük dokunuşlarla şık ve havalı bir görüntü elde edilebilen tasarımlardır. Uzun siyah bir saçı düz olarak kullandığınızda bu saç ile bir gece kulübüne gidebilir, ya da bu saçı günlük yaşantınızda da kullanabilirsiniz.

Uzun siyah saç modelleri denildiğinde akla ilk gelen, güzel bir kahkülle kadına çok fazla çekicilik katabileceğidir. Daha cazibeli ve yırtıcı görünmek isteyen ve siyah uzun saçlara sahip bir kadın yalnız bir kahkül detayıyla amacına ulaşabilir.

Katlı uzun siyah saçlar kullanılarak, daha feminen bir görünüm kazanılabilir. Uzun siyah saçlar olduğu haliyle dağınık bırakılarak hiçbir aksesuara gerek kalmadan da kullanılabilir.

Günlük yaşantınızda saçınızın sadece bir kısmını, tepeden bir toka yardımıyla toplamanız şıklığınıza şıklık katabilir. Aynı şekilde dalgalı modelleri de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif dalgalı koyu saçlar teninizi ön plana çıkararak harika görünmenizi sağlar.

Uzun siyah saç modelleri arasından seçiminiz çok katlı ve daha hacimli saçlar olduğunda, çekiciliğinize çekicilik katmak için daha fazla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Uzun siyah saçlar kıvırcık olarak kullanıldığında, küçük toka ve aksesuarlar yardımı ile adeta göz kamaştırabilirsiniz.

Uzun siyah saç modellerini mükemmelleştirmeniz için çok fazla uğraşmanıza gerek yoktur. Uzun siyah saçlar zaten kendiliğinden şık durma özelliğine sahiptir.

bayan-uzun-siyah-sac-kesim-modelleri en-guzel-uzun-siyah-sac-kesim-modelleri farkli-uzun-siyah-sac-kesim-modelleri guzel-uzun-siyah-sac-kesim-modelleri harika-uzun-siyah-sac-kesim-modelleri kadin-uzun-siyah-sac-kesim-modelleri uzun-siyah-sac-kesim-modelleri-facebook uzun-siyah-sac-kesim-modelleri-resimli uzun-siyah-sac-kesim-modelleri

<> at Grauman's Chinese Theatre on June 21, 2012 in Hollywood, California.

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain