Menu

Uzun sarı saç modelleri ve en çok tercih edilen renkleri

Sarı saç modelleri bayanlar için her zaman çekici olmuştur. Her bayan mutlaka sarı saç modelini denemiş veya saçlarını daha açık hale getirmeyi düşünmüştür. Ancak sarı saçı taşımak kolay değildir. Hele de uzun sarı saçlar herkesin dikkatini çektiği için bu tür saç rengini taşımak gerçekten de zordur. Dikkat çekmeyi sevmeyen kişilerin 2016 uzun sarı saç modelleri seçmesi kendisini zor durumda bırakabilir. Daha çok ilgi odağı olmayı seven bayanların saç renklerini sarıya çevirmeleri normal karşılanabilir. Genelde sarı saçlar düz saç sitiline daha iyi gider. Ancak saçların uzunluğu ve kısalığı kişinin yüz yapısıyla da alakalıdır. Eğer bayan uzun yüzlü ise kısa sarı saçlar daha güzel dururken, yuvarlak yüzlü bayanlara ise uzun sarı saçlar daha iyi gider. 2016 uzun sarı saç modelleri yine revaçta olacaktır. Sokaklarda uzun sarı saçlı bayanlara rastlamamız olası olacaktır.

Uzun sarı saçlar ve yaz ayları

Her mevsimde tercih sebebi olabilin, özellikle de sahillerde uzun saç modelleri boy gösterecektir. Platin sarısı, altın sarısı veya da küllü sarı tonların görüldüğü, katlarla ve bununla birlikte dalgalarla süslenen 2016 uzun sarı saç modelleri görenleri hayran bırakacaktır. Bu yaz ayında da gözler uzun sarı saçlı bayanlarda olacaktır. İster saçlarınız düz olsun, ister saçlarınız dalgalı olsun uzun sarı saçlar sizi daha bir çekici yapacak ve gözler sizin üzerinizden hiç ayrılmayacaktır. İsterseniz saçlarınızın uzun olmasının avantajını kullanarak istediğiniz örgü şekillerini de uygulayabilirsiniz. Hafif örgüler uzun sarı saçları bir başka güzel gösterecektir. Veya da eğer belinize kadar saçlarınız uzanıyorsa serbest bırakın. Sarı saçların bayanları her zaman çekici gösterdiği ve gözlerin hep sarışın bayanlarda olduğu da bilinen bir gerçektir.

bayan-uzun-sari-sac-modelleri degisik-uzun-sari-sac-modelleri en-guzel-uzun-sari-sac-modelleri farkli-uzun-sari-sac-modelleri guzel-uzun-sari-sac-modelleri harika-uzun-sari-sac-modelleri kadin-uzun-sari-sac-modelleri uzun-sari-sac-modelleri-facebook uzun-sari-sac-modelleri-resimli uzun-sari-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain