Menu

Uzun saç modelleri ve renk kataloglarını inceleyin

Uzun saçlar hiç geçmeyen modası ile sayısız seçeneği rahat kullanma imkanı sağlıyor. Kadınların uzun saç tutkusu her yıl yeni modeller ile artıyor. Uzun saçlar için model ve kesim seçeneğinin çok olması da uzun saçı cazip hale getiriyor. 2016 uzun saç modelleri de bu yıl için muhteşem alternatiflerle karşımıza çıkıyor.

İddialı uzun saç modelleri

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 uzun saç modelleri arasında yer alan bohem dalgalar ve doğal görüntü için ilk tercih olan örgülü saçlar birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Uzun saçlar ile seksi ve kadınsı bir görüntüye sahip olmak için ise at kuyruğu modelleri en iyi tercihler arasında yer alıyor. Uzun saçlarınız ile tüm davet ve balolarda baş döndürebilir, farklı modeller sayesinde dikkatleri hemen üzerinize çekebilirsiniz. Yapımı kolay olan ve rahat kullanım sağlayan 2016 saç modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Doğal görünümlü iri su dalgalı saçlarınız ile bu yılın modasına uygun saçlara sahip olabilirsiniz. Evinizde mevcut olan saç maşanız ile bu işlemi tek başınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca iyi bir kuaför ve kaliteli işlemler ile saçınıza çok zarar vermeden kalıcı dalgalar da yaptırabilirsiniz.

Kaküllü kesimler uzun saçları sıradan görüntüsünden sıyıran iyi bir alternatif. 2016’da çok tercih edilecek kaküllü uzun saçlar ile iyi bir stile kavuşabilirsiniz. Dümdüz kullanacağınız kaküllü saçlarınız sizi oldukça kadınsı ve çekici gösterecektir.

2016 uzun saç modelleri kataloglarında bulabileceğinizi en hareketli model kıvırcık uzun saçlar. Uzun kıvırcık saçlarınızı şekillendiriciler ile sabitleyerek çok rahat kullanabilirsiniz. Bakımlı ve dolgun saçlar için kıvırcık modeller oldukça etkili. Eğer saçlarınızın doğal hali kıvırcık ise örgülü at kuyruğu modelleri kabaran ve kontrol edilemeyen saçlarınızı kolay bir şekilde bir arada tutabilir.

bayan-uzun-sac-modelleri en-guzel-uzun-sac-modelleri farkli-uzun-sac-modelleri guzel-uzun-sac-modelleri kadin-uzun-sac-modelleri uzun-sac-modelleri-facebook uzun-sac-modelleri-resimli uzun-sac-modelleri-tumblr uzun-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain