Menu

Uzun elbise modelleri tesettürlü kapalı

Tesettür giyim tarzını benimsemiş insanları da düşünen moda dünyası, onlar içinde farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Tabi bu konuda esneklik çok olmadığı için binlerce çeşit yerine renk seçenekleri üzerinden gidilmektedir. Uzun elbise modelleri tesettür için sık karşılaşılan bir üründür. Alternatif olarak uzun etek ve bluz takımı olarak vardır. Bu konuda farklı kombinler de yapılabilir ancak elbiseler için aynı durum söz konusu değildir. Uzun elbise modelleri tesettür olarak en önemli kombin başörtüsü ile yapılmaktadır. Elbisenin rengi canlı ise ya da desenli ise ona uygun sade ya da yine desenli başörtüleri kullanılabilir. Desenli bir elbisenin içindeki güçlü bir renkten seçilen başörtüsü ile kombini göze çok güzel gelmektedir. Uzun elbise modelleri tesettür olarak çok değişik desenli olanlarından kemer aksesuarının çok şık desteği ile fark katanlarına kadar gideceğiniz ortama göre seçim yapabilirsiniz. Moda dünyasının bu konudaki çalışmaları her geçen gün tesettür uzun elbiselere yenilikler katmaya devam ediyor.

Tesettürde saç modası

Tesettür de olsa saç önemlidir. Tabii burada saçın yerini başörtüsü almaktadır.

Başörtünüzü bağlarken yüz şeklinizi göz önünde bulundurursanız yüzünüzü daha güzel gösterir.

Başörtünüze de artık değişik şekiller verilerek çok şık bir görüntü elde edilmektedir. Bu şekilde saç yaptırma yerini başka bir şeye bırakmış oluyor.

Tesettür elbiseniz ve başörtünüz arasında renk dansları ile güzel bir uyum yakalamanız mümkündür.

farkli-uzun-elbise-modelleri-tesetturlu guzel-uzun-elbise-modelleri-tesetturlu uzun-elbise-modelleri-tesetturlu-facebook uzun-elbise-modelleri-tesetturlu yeni-uzun-elbise-modelleri-tesetturlu

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain