Menu

Ünlülerin tercih ettiği moda saç modelleri

Saçlarımıza yeni bir model ararken ilk bakacağımız kaynak, kataloglar ve ünlülerin uyguladığı saç modelleri olur. Bunları inceler ve kendimize uygun olanı seçmeye çalışırız. Çünkü ünlüler sürekli göz önünde olduklarından dolayı, modayı ve en yeni trendleri çok yakından takip ederler. Ünlülerin saç modelleri sürekli değişime uğrar ve bu değişimler bizler için seçim yapmamıza yardımcı güncel bir kaynak olur.

Bu yıl ünlülerin saç modelleri arasında en trend görülen bob ve lob model, yani kısa ve uzun küt kesim oldu. Ancak lob, yani uzun küt kesim ünlülerin saç modelleri arasında bu yıl da vazgeçilmez bir model. Kim kardashian, laauren conrad, margot robbie gibi ünlülerin de son zamanlarda vazgeçilmezi olan bu göz kamaştıran model sıklıkla karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Rihanna yeni saç modelleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Bu yıl tekrar iddialı, kısa saçlarla karşımıza çıkıyor.

Yine bronz ve altın gölgeler düz saçlarla bütünleşerek, sophia vergara ve jennifer aniston ile karşımıza çıkıyor.

Amy adams, jessica chastain, bella thorne çilek sarısı lob saçlarla bu yıla damgasını vuran isimlerden. Özellikle beyaz tenli hanımların deneyebileceği bu modelleri, kendilerinde olabildiğince şık ve göz alıcı bir şekilde görebiliyoruz.

Bu yıla çikolata kahve tonlarıyla ve düz, uzun saçlarıyla damga vuran cansu dere, uzun zamandır kullandığı bu modeli saç renginde aşırı değişiklik yapmadan da ufak tonlamalarla farklı gösterebiliyor.

Victoria beckham da daha önce kullandığı iddialı kısa saçları geride bırakıp yakın zamanlarda lob saç kesimi modeliyle gündeme geliyor.

Ünlülerin saç modelleri arasından seçebileceğimiz birçok model olmasına rağmen bizler kendimize model seçerken dikkatli olmalıyız. Çünkü ünlüler kendilerine yakışan modelleri araştırıp uygularlar. Yani bir ünlüye çok yakışan bir model bize de çok yakışacak anlamına gelmez. Yüz tipimize yakışacak modelleri seçmeye özen göstermeliyiz.

moda-unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri trend-unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri-facebook unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri-resimli unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri-tumblr unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri yeni-unlulerin-tercih-ettigi-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain