Menu

Ünlülerin tercih ettiği gelinlikleri işte karşınızda

Gelinlikler her zaman için en önemli günün temsilcileridir ve bu kadar önemli olan bir gün için en şık görünüme ulaşmak istemek de her bayanın en çok istediği durumdur. Genellikle örnek alınan modeller içinde moda tasarımcıları ve ünlüler ön planda tutulmaktadır. Bu kadar önemli olan bir düzenek içinde en çok beğeneceğiniz ünlülerin gelinlikleri de her zaman size örnek oluşturacak düzenlerden biridir. Bu kadar olumlu sayılabilecek olan destekler sayesinde her zaman şık olan gelin olmak da elinizdedir.

Ünlülerin gelinliklerindeki detaylar

Işıltılı görünümü elde etmek için ilk olarak kullandıkları taş detaylarının fazla olduğu görülmektedir.

Buna ek olarak simli olarak kullanılan en önemli parçaların da duvaklar olduğunu söyleyebiliriz.

Uzun duvakların çok sık kullanıldığı ünlülerin gelinlikleri modellemelerinde farklı olan bir diğer detay da mini etekli olan gelinliklerdir.

Bu kadar farklı olan gelinlik modeli içinde kendinizi ünlü gibi hissedebilmek için tütü etek modellerinin sık kullanıldığı kesimleri de kullanmaya başlamanız önerilmektedir.

Abartıyı seven kesim olarak bilinen ünlüler için her zaman önemli olan durum gösteriş ve farklılıktır. Bu sebeple ünlülerde kullanılan her türlü detaylandırma içinde straplez modellerin ön plana atıldığını da söyleyebiliriz.

Renk seçimlerinde ise ünlülerin gelinlikleri her zaman bembeyaz olan detayları ile herkes tarafından beğenilmekte ve bu şekilde daha da dikkat çekici bir model oluşmasını sağlamaktadır.

unlulerin-tercih-ettigi-gelinlikler-facebook unlulerin-tercih-ettigi-gelinlikler-modelleri unlulerin-tercih-ettigi-gelinlikler-resimli unlulerin-tercih-ettigi-gelinlikler-tumblr unlulerin-tercih-ettigi-gelinlikler

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain