Menu

Ünlülerin saç kesim modelleri hangileridir? Renk tonları nelerdir?

Televizyon ve dergilerden sürekli takip halinde olduğumuz ve göz önünde bulunan ünlüler, bizler için adeta bir değişim deryasıdır. Özellikle yeni bir saç modeli ararken, ünlülerin saç kesim modelleri sürekli yenilenen bir katalogdur. Bu yıla damgasını vuran bazı ünlülerimiz ve saç kesim modelleri:

Rihanna akımı

Önleri omuz hizasında arkaya doğru kısalan küt kesim saçlarıyla rihanna tüm dünyada bir akım yarattı. Daha önceleri fazla göz önünde olmayan bu model rihanna’daki duruşuyla gönülleri fethetti. Geçtiğimiz yıla kadar durmadan devam eden bu rihanna modeli akımı bu yıl da aynı hızla devam edecek gibi görünüyor. Ünlülerin saç kesim modelleri arasından son zamanlarda en çok ilgi gören modeller rihanna’nın kullandığı modellerdir.

Jennifer lopez

Uzun saçlarda yan kahküllerin kullanımının ne kadar güzel ve göz alıcı görüneceğinin bir ispatı olan jennifer lopez, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek bu modeli bir defa daha göz önüne çıkarmıştır. Günlük hayatta bu modelle sık karşılaşıyoruz.

Victoria beckham

İddialı saçlarıyla victoria backham orta yaşlı kadınların da kısa ve farklı saçlar kullanabileceğini göstermiştir. Kısa saçların çok farklı modellerle kullanılabileceğini victoria beckham resimlerinden görebilirsiniz. Ünlülerin saç kesim modelleri arasından en iddialılar listesine girebilecek ünlülerden biridir.

Jessica alba

Doğal ve dalgalı, iki yana ayrılmış omuz kesimi katlı modellerin günlük haliyle bile ne kadar şık durabileceğinin kanıtıdır.

Fahriye evcen

Uzun, uçlardan ‘v’ kesim ve dalgalı saçların ne kadar havalı durabileceğini fahriye evcen üzerinden görebiliriz.

Berna laçin

Berna laçin, kısa kesimli saçların şık ve sade kullanımını belirgin bir şekilde gösteren nadide ünlülerimizden biridir.

Tuğba büyüküstün

Düz kesimli uzun saçları tercih eden ünlümüz, doğal güzelliğiyle düz kesimli saçların da ne kadar havalı görünebileceğini göstermektedir.

farkli-unlulerin-sac-kesim-modelleri guzel-unlulerin-sac-kesim-modelleri moda-unlulerin-sac-kesim-modelleri trend-unlulerin-sac-kesim-modelleri unlulerin-sac-kesim-modelleri-facebook unlulerin-sac-kesim-modelleri-resimli unlulerin-sac-kesim-modelleri-tumblr yeni-unlulerin-sac-kesim-modelleri yepyeni-unlulerin-sac-kesim-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain