Menu

Ünlü erkeklerin giyim tarzları ve resimleri

Erkek modası, son 20 yıldır, erkekleri de modayı takip etmeye zorlamaktadır. Erkekler, ünlü erkeklerin giyim tarzlarını merak eder bir hale gelmiştir. Bu merak erkekleri şıklaştırırken, kadınları da mutlu etmektedir. Daha bakımlı partner ve partner adayları, kadınların bakımlı duruşlarıyla dengeye oturmaktadır. Bir taraf bakımlı, diğer taraf bakımsız kabusunun böylelikle sonu gelmiştir. Erkekler stil sahibi olma aşamasında, ünlü erkeklerin giyim tarzlarını taklit ederek işe başlamışlardır. Sonrasında, kendi alışkanlıklarıyla harmanlanan kalıcı stillere sahip olabilmişlerdir.

Stil sahibi olmak için ne yapmalı?

Kişinin vücudunu iyi tanıması çok önemli. Bacak boyu kısa olan biri için, kıvrılmış pantolon paçaları doğru bir tarz olmayacaktır. Fazlalıkları olan bir erkeğin, slim fit serisinden uzak durması, aynalarla arasında sorun çıkmaması açısından önemli. Bir erkek vücudunu ne kadar tanırsa, kusurları saklayacak stilleri o oranda keşfedecektir.

Kişinin kendisiyle barışık olması, ünlü erkeklerin giyim tarzlarını takip ederken, moda akımlarının girdabında kaybolmasını engeller. Herkes uzun bacaklı, uzun boylu, üçgen vücutlu doğmuyor. Genetik faktörler var. Çeşitlilik her zaman zenginliği getirir. Spor salonlarında uzun saatler geçiren ve istediği vücut ölçülerine ulaşan idealist erkekler, günümüz erkek modasını takip etmekte daha az zorlanmakta. Kendisiyle, kusurlarıyla barışan erkek, içine sinen her şeyi giyebilmekte ya da istediği giysileri giymek adına zaman ve para harcayabilmekte. Bu aşamada kararı verecek olan, kişinin kendisidir.

farkli-unlu-erkeklerin-giyim-tarzlari unlu-erkeklerin-giyim-tarzlari-facebook unlu-erkeklerin-giyim-tarzlari-resimli unlu-erkeklerin-giyim-tarzlari-tumblr unlu-erkeklerin-giyim-tarzlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain