Menu

Ugg bot modelleri kombinleri ve kışlık çeşitleri

Kışın bayanların en çok tercih ettiği bot tiplerinden birisi ugg botlardır. Düz taban olmalarından dolayı inanılmaz rahattırlar. Genç kızlar genellikle ugg tarzı botları tercih etmektedirler. Bu sezonun modellerini görmeden sakın kararınızı vermeyin. Çetin kış şartlarında ugg botlar sayesinde ayaklarınızı koruyabileceksiniz. En önemli özelliği, ayakları sıcak tutmasıdır. Değişik pantolon ve taytlarla kombinlenebilmektedir. Ugg bot modellerinin malzemesi kaliteli olduğundan dolayı ayağınızı ısıtır ve sportif bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Spor giyinen bayanlarımız, spor elbiseleriyle ugg botları kombinleyebilir. Jean pantolonlara bir hayli fazla yakışmaktadır. Kısa deri ceketlerle ve yine kot ceketler ile kombinleyebilirsiniz. Günümüzde bir çok değişik rengi bulunmaktadır. Gri, toz pembe, koyu ve açık kahverengi, mavi, siyah ve beyaz renkli modellerini her yerde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türkiye’de çok fazla rağbet gören ugg botların zımbalı modelleri ve püskülü tasarımları son zamanlarda rağbet görmektedir. Bunun dışında bağcıklı, fiyonklu, kemerli ve zincirli ugg botları tercih edenlerin sayısı bir hayli fazladır. Birde uzun ve kısa ugg botlar vardır. Bu konudaki tercihi size bırakıyoruz. Son dönemlerde birde topuklu modeller çıktı. Bakalım tutulacak mı? Hep birlikte göreceğiz. Birbirinden değişik ugg modelleri sayesinde kışın gözdesi haline gelecek, kombinlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Ugg bot fiyatları

Kum rengi deri ugg bot ( hakiki) 625,00 tl

Kahverengi kadın deri ugg bot 789,00 tl

Siyah kısa modeli 525,00 tl

5854 mını ches kahverengi kadın deri bot – 525,00 tl

Gri renkli modeli (short grey) 625,00 tl

Görüldüğü üzere çok pahalıdır ve gerçek deriden üretilmiştir. Deri olmayan modellerini 80 ve 100 tl arasında bulabilirsiniz.

farkli-ugg-bot-modelleri-kombinleri moda-ugg-bot-modelleri-kombinleri trend-ugg-bot-modelleri-kombinleri ugg-bot-modelleri-kombinleri yeni-ugg-bot-modelleri-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain