Menu

Tunus işi patik kolay örgü örnekleri ve yapılışı

Tunus işi patik örnekleri ve yapılışı konusunu işlediğimiz bu yazımızda sizlerin ayaklarını ve çocuklarınızın ayaklarını bu soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak bir patik yapılışını veriyoruz. Tunus işi örgü modelleri arasında en tercih edilen modellerden biridir. Bunun sebebi de oldukça şık ve güzel bir işleme olmasıdır. Tunus işi tığ ile örülen bir iştir. Bundan dolayı da modeli oldukça zarif ve şıktır. Tunus işi patik örnekleri ve yapılışında da göreceğiniz gibi bu şık ve güzel patikler ayaklarınızı sıcacık tutmanın yanında çok da zarif bir patik olacaktır. Bu tunus işi patikleri istediğiniz renkte ya da birden fazla renkte ipler ile işleyebilirsiniz. Ve dilerseniz motifler ile de süsleyebilirsiniz.

Tunus işi patik modelleri: patik çeşitleri son yıllarda oldukça modelli hale gelmiştir. Modeller kişilerin kendi istekleri doğrultusunda şekil almaktadır. İstenilen renklerde ve uygun numaralara sahip tığ veya şişler yoluyla modeller ortaya çıkmaktadır. Tunus işi patik örnekleri ve yapılışı olarak son zamanlarda oldukça ilgi görenler; gül desenli olanlar, kirazlı patikler, lale desenli patikler, gül desenli patikler, pembe çiçekli tunus işi patikler, karanfil modeli, iki renkli patikler, tunuslardan pıtırcıklı patikler, bebekler için tunus işi patiklerdir. Modaya ayak uydurmak her alanda mümkün olduğu için patik konusunda da uyum söz konusu olmuştur. Tunus işi örgüler sadece patiklerde değil hırka yapımında ve özellikle lif yapımında da oldukça sık kullanılmaktadır.

basit-tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi farkli-tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi guzel-tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi kolay-tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi-facebook tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi-resimli tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi-tumblr tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi yeni-tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi yepyeni-tunus-isi-patik-orgu-ornekleri-ve-yapilisi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain