Menu

Trend ve havalı postacı çanta modelleri

Adını postacılardan alan postacı çanta modelleri itibariyle her yaştan müşteriye hitap ediyor. Kadın, erkek, yaşlı, genç herkes bu çantaları keyifle kullanıyor. Günlük hayatta pratik bir çanta olarak karşımıza çıkan postacı çanta modelleri, son yıllarda çok çeşitlendi.

Başlıca postacı çanta modelleri şunlardır:

Spor model

Spordan hoşlanan erkek ve kadınlar içindir. Spor mağazalarında satılmaktadır. Spor yapmaya giderken götürülecek eşyaları taşımayı hedefleyen, iç hacmiyle diğer postacı çanta modellerine oranla daha büyük olan modeldir. Su almayan, hava aldıran malzemeden üretilir.

Klasik model

İş hayatında kullanılması çok rahat ve şık bir çantadır. Bu türü daha çok erkekler kullanır. Evrakların deforme olmadan taşınmasını sağlar. Çanta taşıma alışkanlığını kadınlar kadar edinemeyen erkeklerin çanta unutma hikayeleri oldukça fazladır. Erkekler postacı çantayı en çok bu unutma zafiyeti nedenli tercih etmektedirler. Genellikle derinin tonlarından üretilen bu model, ciddi bir modeldir. Üzerinde kemer detayı harici bir süs bulundurmaz.

İlk model

Postacı çanta modelleri arasındaki en gerçek postacı çantası bu modeldir. Gerçek postacıların kullandığı çantayla birebir aynıdır. Tüm dünya markaları bu model üzerinde çalışmış ve başarılı olmuşlardır. Dünya yıldızlarını ilk postacı çanta modeliyle görmek çok mümkündür. En tutulan model,  bu modeldir.

Postacı çanta modelleri, çeşitleriyle olduğu kadar fiyatlarıyla da çeşitlilik gösteriyor. Her keseye göresi piyasada mutlaka bulunuyor.

bayan-postaci-canta-modelleri degisik-postaci-canta-modelleri en-guzel-postaci-canta-modelleri farkli-postaci-canta-modelleri guzel-postaci-canta-modelleri harika-postaci-canta-modelleri kadin-postaci-canta-modelleri postaci-canta-modelleri-facebook postaci-canta-modelleri yeni-postaci-canta-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain