Menu

Trençkot kombinleri nasıl yapılır örnekleri ve modelleri

Trençkotlar mevsim dönümlerin de, çok severek giydiğimiz dış giyim parçalarındandır. Ilık sonbahar ve kış aylarında, tarz görünümleriyle ve yeni üretilen modellerin daha geniş ve uzun olarak piyasaya sunulmasının ardından trençkotlar daha da, kadınlar tarafından giyilmeye başladı. Trençkot kombinleri nasıl yapılır? Kişinin diğer giydiği parçalara ve zevkine göre şekillenmektedir. Kilolu hanımlar, trençkot modellerinden beli kemerli olanlarından seçmelidirler. Genellikle en çok satın alınan trençkot rengi, askeri yeşil, siyah, lacivert ve bej tonlarıdır. Trençkot kombinleri nasıl yapılır? Üzerinizde taşıyacağınız kıyafet parçalarına göre yapılmalıdır.

Tarz ve trend trençkot modelleri

Çok tarz görünümlü trençkot modellerini de, mağazalarda görmekteyiz. Bu modeller genelde,

Zımba detaylı trençkotlar,

Kolları ve yakası deri detaylı trençkotlar,

Biye detaylı trençkotlar,

Metalik renklerde trençkotlar,

Saydığımız trençkot modelleri, yeni ve en tarz modellerdendir. Trençkot kombinleri nasıl yapılır? Denildiğinde trençkotun modeline bağlı olarak dersek, yanlış ifade etmemiş oluruz. Aslında trençkot renginin orjinali bej’ dir. Jane birkin yıllar önce bir film sahnesinde, trençkot giyerek, bu modayı daha da, yaymıştır.

Bej rengin dışına pek çıkmamak gerekir ama günümüz de, gerçekten farklı renk seçenekleriyle çok şık görünümlü trençkotlar da, oldukça göz alıcı görünmektedirler. Trençkot kombinlerin de, çanta, ayakkabı ve saç uyumunuzu da, göz ardı etmemelisiniz. Kombin bir bütündür. Yanlış bir parça seçimi tüm kombini maalesef ki, bozmaktadır.

bayan-trenckot-kombinleri farkli-trenckot-kombinleri guzel-trenckot-kombinleri kislik-trenckot-kombinleri moda-trenckot-kombinleri trenckot-kombinleri-bayan trenckot-kombinleri yeni-trenckot-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain