Menu

Tığ örgüsü bere modelleri örnekleri

Birbirinden şık 2016 model tığ işleri internet sitelerinde paylaşılmaya başlandı bile siz de bu muhteşem işlerden birini evinizin sıcak ortamında yapabilirisiniz. İnternet sitelerinde bir çok tığ örgüsü bere yapılışı ile ilgili model bulmak mümkün. Eğer mümkünse görsel videolar ile desteklenen modelleri tercih etmelisiniz. Bu şekilde işiniz oldukça kolay olacaktır. Doğru ip seçimi ve materyal seçimi de çok önemlidir. Doğru materyal işi daha kolay sürede ve zevk alarak bitirmenizi sağlar. O yüzden bilinen markalara ait aletleri tercih etmeye özen gösterin. İhtiyacınız olabilecek bazı ekipmanlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

Tığ örgüsü bere yapımında gereken ekipmanlarından bazıları;

  1. Tunus işi tığı
  1. Koruyucu şiş başlığı
  1. Tığ iğne seti
  1. İplik

Birçok genç internetten öğrendikleri tığ örgüsü bere yapılışı teknikleri ile birbirinden şık ve özgün berelere sahip oldu. Sokaklarımızı kış aylarında bu birbirinden güzel işler süsleyecek gibi duruyor. Eğer sizde bu berelerden birine sahip olmak istiyorsanız tekniğin içine bolca hayal gücü karıştırmanız gerekecektir. Eğer hayalinizdeki işleri emeğe dökebilirseniz. Bu işlerden para kazanmanız içten bile değil. İnternet üzerinden tığ örgüsü bere yapılışı tekniklerini öğrenen birçok kadın bu işi profesyonel olarak yapmaya de para kazanmaya devam ediyor. Tamamladıkları işleri internette sergileyip aynı zaman da satışa çıkarıyorlar. Bu şekilde ilgili olan kişilere ulaşmak oldukça kolay.

değişik Tığ örgüsü bere modelleri örnekleri en-guzel-tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri farkli-tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri guzel-tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri harika-tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri-facebook tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri-resimli tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri-tumblr tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri yeni-tig-orgusu-bere-modelleri-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain