Menu

Tığ işinden yapılmış örgü bolero modelleri

Tığ işiyle örülen bolero, panço modelleri, son dönemlerde çok sayıda kişi tarafından tercih edilen modeller arasında bulunuyor. El işi konusunda maharetli olan hanımlar, bu tür giyim ürünlerini satın almak yerine kendileri örmektedir. İstenilen modeli bulmayla uğraşmak yerine internette sevilen modeli kendinizin işlemesi mümkündür. Kot pantolonlarıyla, klasik kıyafetlerle giyebileceğiniz örgü bolerolar, şık görünümleriyle herkesin beğenisini kazanacaktır.

Örnekleri incelemek ve en güzel bolero modellerine ulaşmak için internet sitelerini gezebilirsiniz. Son yılların trendleri arasında bulunan el örgüsü kıyafetlerin arasında bulunan bolerolar, birbirinden güzel ve farklı modellere sahiptir. Boğazlı badiyle kullanabileceğiniz bolerolar, renkli görünümler ortaya çıkaracaktır. Dantel görünümünde bolerolar da işleyebilirsiniz. Alttan büzlüğü modelleri yaparken, ördüğünüz ipin bir kısmını kullanmaktasınız. Aynı zamanda mağaza vitrinlerinde sıklıkla karşılaştığınız, yalnızca en üstte tek bir düğmesi var olan bolerolar da hoş görünümdedir. Düğmeyi iplikle kendiniz de yapabilirsiniz. Böyle daha doğal bir görünüm kazanacaktır. Salaş görünümlü bolero modelleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır.

degisik-tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri en-guzel-tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri farkli-tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri guzel-tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri harika-tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri-facebook tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri-resimli tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri-tumblr tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri yeni-tig-isinden-yapilmis-orgu-bolero-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain