Menu

Tığ işi patik örnekleri ( Yapılışı kolay)

Açıklamalı tığ işi patik modelleri yapımı için en büyük yardımcımız internettir. İnternette bin bir çeşit nasıl yapıldığının anlatıldığı video ve anlatım bulunmaktadır. Daha önceleri örnek bulabilmek için kapı kapı gezilir örnek aranırken şimdi internete girerek sorguladığınızda karşınıza bir sürü örnek çıkabileceği gibi bu örneklerin nasıl yapılacağı da görsel ve anlatımlı olarak size aktarılabilmektedir.

Patik örerken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Açıklamalı tığ işi patik modelleri yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi renk seçimi, ikincisi de model seçimidir. Bunları iyi yapabildiğiniz takdirde güzel bir patik sahibi olabilirsiniz. Patikler artık çeyizlere de serilmektedir. Bu nedenle patik modelleri ve örnekleri çok aranan örnek ve modellerdendir. Açıklamalı tığ işi patik modelleri yapılırken ihtiyacımız olan gereçler nelerdir sorusuna verilebilecek cevap işe şudur.

  • Tığ
  • Orlon ip

Tığ ve istediğiniz renkte ipleri temin ettikten sonra yapacağınız internete girip patik modellerini aramak olacaktır. Burada size uygun ve beğeneceğiniz modelde patik bulmak zor olmayacaktır. Resimli anlatımlarda olsun, videolu anlatımlarda olsun nasıl örnek çıkaracağınız, nasıl model yapacağınıza kadar anlatılacaktır. Hatta ayak ölçüsüne göre kaç ilmek atacağınız bile internette bulabileceğiniz detaylar olmaktadır. Desenleri isterseniz renklerle verebilir, isterseniz örgü olarak desen de kullanabilirsiniz. Eğer el işinde maharetli iseniz en güzel patikleri sizin yapacağınızdan kuşkunuz olmasın. İsterseniz patiğinizi ördükten sonra ona fiyonk veya ponpon da yapabilirsiniz.

degisik-tig-isi-patik-ornekleri en-guzel-tig-isi-patik-ornekleri farkli-tig-isi-patik-ornekleri guzel-tig-isi-patik-ornekleri harika-tig-isi-patik-ornekleri tig-isi-patik-ornekleri-facebook tig-isi-patik-ornekleri-resimli tig-isi-patik-ornekleri-tumblr tig-isi-patik-ornekleri yeni-tig-isi-patik-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain