Menu

Tığ işi patik nasıl yapılır ve örülür anlatımlı

Kış aylarında ayakların ısınmasına en büyük yardımcı olan patiklerin tığ işi üretimlerinde değişik yöntemlerinde oluştuğunu söylememiz mümkündür. Özellikle de tığ işi patik nasıl yapılır sorusuna son zamanlarda birbirinden farklı modellerinde türediğini söyleyebiliriz. Bu modellerin tamamını rahatlıkla üretimlerinize de entegre etmeniz mümkün olabilir. Tığ işi patik nasıl yapılır sorusu için öncelikli olarak ürünleri tam ve dayanıklı bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Bu gerekliliği yerine getirdikten sonra ise sizler için tığ işi patik nasıl yapılır şu şekilde açıklama imkanı bulabiliriz;

  • Öncelikle öreceğini patik için ayak ölçüsünü iyi belirlemeniz gerekmektedir. Bu aşama sizlerin ileri ki zamanlarda hata olasılıklarınızı en aza indirecektir.
  • İkinci aşamada ise patiğinize zincir çekerek başlamalısınız. Misal bir çocuk patiği örümü içerisindeyseniz 22 zincir ideal bir rakam olacaktır.
  • Zincirin son halkasına geldiğiniz zaman ise 3 trabzan örmelisiniz.
  • Örmüş olduğunuz bu 3 trabzandan sonra ise her zincire tığınızı batırarak dönüşünüzü tamamlamalısınız.
  • Tüm aşamaları düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğiniz andan itibaren ise başarılı bir patik işleyişi elde edebilirsiniz. Tabii bu noktada köşe dönüşlerine mutlaka dikkat kesilmeniz gerekmektedir. Çünkü bu dönüşler sizlerin patiklerinizi daha dayanıklı bir yapıya kavuşmasını sağlayacaktır.

El emeği göz nuru patikler

El emekleriniz ile gerçekleştireceğiniz patik örmeleri sayesinde, sevdiklerinize olabildiğince hoş ve uzun ömürlü patik üretimleri gerçekleştirmiş olacaksınız.

basit-tig-isi-patik-nasil-yapilir degisik-tig-isi-patik-nasil-yapilir en-guzel-tig-isi-patik-nasil-yapilir farkli-tig-isi-patik-nasil-yapilir guzel-tig-isi-patik-nasil-yapilir harika-tig-isi-patik-nasil-yapilir kolay-tig-isi-patik-nasil-yapilir tig-isi-patik-nasil-yapilir-facebook tig-isi-patik-nasil-yapilir-resimli tig-isi-patik-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain