Menu

Tığ işi panço örnekleri ve çok güzel modelleri

Hanımların kış aylarında vazgeçemediği kıyafetlerden biri de panço modelleri olmaktadır. Boyundan geçmeli ve vücudun üst kısmını kapatan bu kıyafetler hem soğuğa karşı etkili olduğu gibi hem de oldukça şık ve gösterişli bir kıyafet olmaktadır. Hazır olarak satılabileceği gibi tığ işi panço örnekleri de kolayca yapılabilmektedir. Bu modellerin yapılışı tamamen hanımların maharetine ve el hızına göre farklı sürelerde bitmektedir. Fakat oldukça gösterişli ve değişik bir kıyafet modeli de ortaya çıkabilmektedir.

Çok değişik tarzlarda tığ işi panço örnekleri internet üzerinden resimli ve videolu anlatımlar ile anlatılmakta ve son derece de kolay şekilde tarif edilmektedir.

Hanımlar bu modellerde pançolar örebileceği gibi aynı zamanda kendi istedikleri özgün tarzlarda pançolar da örebilirler.

Panço örme işlemlerinde öncelikle kullanılacak olan ipin numarası çık önemlidir. İkinci önemli nokta ise tığ seçimlerdir. İpler ve tığlar örülecek olan pançonun ilmek genişliğini, modelini ve tarzını belirleyecektir.

Bu belirlemeler doğru bir şekilde yapıldıktan sonra panço modelleri üzerinde karar verme aşamasına geçilebilir.

Her zevke uygun tığ işi panço örnekleri

Panço modelleri püsküllü modeller şeklinde olabileceği gibi sade tarzlarda da olabilmektedir. Tığ işi panço örnekleri içerisinde özellikle v yakalı ve geniş yakalı modeller tercih edilmektedir. Fakat isteğe göre be pançolara kapşon da eklene bilmektedir. Pançoların üzerine ise değişik motifler ve desenler işlenebilmektedir.

degisik-tig-isi-panco-ornekleri en-guzel-tig-isi-panco-ornekleri farkli-tig-isi-panco-ornekleri guzel-tig-isi-panco-ornekleri harika-tig-isi-panco-ornekleri tig-isi-panco-ornekleri-facebook tig-isi-panco-ornekleri-resimli tig-isi-panco-ornekleri-tumblr tig-isi-panco-ornekleri yeni-tig-isi-panco-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain