Menu

tığ işi oyası yemeni ve yazma kenarları örnekleri

tığ ile yapılan her işçilikte olduğu gibi tığ oyası yemeni kenarları konusunda da en çok sevilen özellik hem en ince ayrıntıların işlenebilmesi hem de bu kadar farklı tasarımların resmedilebilmesidir. yemeniler her zaman için ülkemiz sınırlarında önemli bir yere sahip olmuştur. kızların çeyizlerinde, yeni bir hediye verilmesi gerektiğinde, evde kullanmak için hayatımızda hep yemeniler yer almaktadır. bakıldığında bu kadar öneme sahip olan bir eşya için ne kadar fazla destek verilse o kadar fazla önemi artacaktır. her zaman olduğu gibi bu tığ ile işlemeler yapılırken de bayanların en çok konuştukları konular arasında tığ ile ne kadar farklı işler çıkabilir olmaktadır.

günümüzde tığ oyası yemeni kenarları işlemek artık çok kolay

gençler çeyiz yaparken artık en güzel olan yemenilerden seçmeye ve bir o kadar da farklı olmak istemektedir.

günümüzde bu kadar fazla iletişim ağı varken de bunun ne kadar kolay bir yol olduğunu hemen söyleyebiliriz.

her zaman olduğu gibi birbirlerinde örnek alına alına artık bu zamanda birbirinden şık tığ oyası yemeni kenarları oluşturulabilmiştir.

bunların en başarılı püf noktası ince ayrıntı ile bu kenarların örülmesidir. bu sayede rengarenk tasarımların da ortaya çıktığından rahatlıkla bahsedebiliriz.

siz de her zaman olduğundan daha da farklı bir şekilde seveceğiniz kenarları tığ ile örerseniz hem daha renkli hem de daha fazla şekil yapabileceğiniz bir kenar ortaya çıkarmış olursunuz.

degisik-tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri en-guzel-tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri farkli-tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri guzel-tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri harika-tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri-facebook tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri-resimli tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri-tumblr tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri yeni-tig-isi-oyasi-yemeni-ve-yazma-kenarlari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain