Menu

Tığ işi oyası modelleri ve çeşitleri

Güzel maharetlerin bir meyvesi olan tığ oyalarında, birçok güzel, yeni, hoş ve ilgi çeken örnekler bulunmaktadır. Her birinin kendine has bir güzelli ve tasarımı bulunmaktadır. Kültürümüzün de güzel bir parçalarından bir tanesi olan tığ oyası modellerinde, birçok el becerisi kendini konuşturmuş, yeni gelinlerin evlerinde bir süsleme amacında kullanılmıştır. Bayanların nesilden nesile her zaman takip ettikleri ve her zaman tercih edilen tığ oyası modellerinde, çeşitli tasarımlarda kendini göstermektedir.

Tığ oyası örnekleri ve yapılışında önemli olan modellerin çok fazla bilinmesidir. Birçok modelin bilinmesi, çok daha farklı modellerde tığ oyası çalışmaların gelişmesini sağlayacaktır. Bu nedenle bunların en iyi şekilde belirlenmesi ve tığ oyası modelleri oluşturulurken, araştırmalara ağırlık verilmelidir. Böylece tığ oyası örnekleri ve yapılışı konusunda çok daha fazla bir fikir sahibi olunabilir. Önemli olan sizin zevkinize uygun ya da yapacağınız kişinin beğenebileceği bir tıp oyası örneği çıkarmaktır. Beklentinin en iyi şekilde alınmasını sağlayacak modellerin her biri, geri dönüşü güzel bir sonucu da ortaya çıkaraktır.

Tığ oyası örneklerinde yapılabilecek modeller

Tığ oyası örnekleri ve yapılışı hususunda, temel alınabilecek birçok model bulunmaktadır. Bunlar içerisinde;

  1. Yazmalara uygulanabilecek modeller,
  1. Kurdele modelleri,
  1. Havlu kenarları,
  1. Çiçek, sinek kanadı ve halka yapımı,
  1. Karanfil oyaları

Gibi birçok seçim alternatifinde güzel sonuçlar alınabilecektir. Her birinin tasarım örnekleri ve yapışına bakılarak istenilen sonuçlar el becerisi geliştirilerek kazanılabilecektir.

degisik-tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri en-guzel-tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri farkli-tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri guzel-tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri harika-tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri

Yazma Kenarı Oya Modelleri 2016, İğne İşi Oya Örnekleri

tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri-resimli tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri-tumblr tig-isi-oyasi-modelleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain