Menu

Tığ işi örgü güzel kazak modelleri

Kış aylarının gelmesi ile birlikte kazaklar dolapların diplerinden çıkarıldı. Fakat normal kazak modelleri yerine kendinizin de rahatlıkla yapabileceği tığ işi kazak modelleri bulunmaktadır. Kışın daha şık ve gösterişli bir hava için kendi öreceğiniz kazaklar kimsede bulunmaması ve istediğiniz modeli yapabilmeniz açısından son derece önemli olmaktadır. İster boğazlı kazaklar, ister v yaka kazaklar istenirse de bisiklet yaka kazaklar tığ işi ile örülebilmekte ve şık bir kullanım sunmaktadır. Tüm bu modellere internet üzerinden resimli ve videolu anlatımlar ile ulaşabilir ve oldukça da pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tığ ile yapılan kazak modelleri arasında çok farklı ve değişik tarzlar bulunabilmektedir. Hazır modellerden yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda tamamen kendinize özgü olan modeller de üretebilirsiniz.

Tığ işi kazak modelleri içerisinde hanımların en zorlandığı noktalardan biri kol kesim alanlarıdır. Parça parça halinde hazırlanacak olan kazaklar bittikten sonra birleştirilecektir. Bu birleştirme işlemleri de internet üzerinden rahatlıkla öğrenilebilir.

Kazaklar artık sizin kreasyonunuz olsun

Kazaklarda özellikle renk seçeneklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Örgü işlemlerinde kazakların üzerine farklı desenler ve modeller de işleyebilirsiniz. Ayrıca tığ işi kazak modelleri içerisinde dökümlü yakalar ve kapşonlu kazaklar gibi çok farklı modeller de bulabilirsiniz. Oldukça farklılık yaratacak olan bu kazak modellerinin dirsekleri için yamalar koyabilir ve tamamen kendinize özgü olan bir kazak modeli örebilirsiniz.

degisik-tig-isi-orgu-kazak-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-kazak-modelleri farkli-tig-isi-orgu-kazak-modelleri guzel-tig-isi-orgu-kazak-modelleri tig-isi-orgu-kazak-modelleri-facebook tig-isi-orgu-kazak-modelleri-resimli tig-isi-orgu-kazak-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain