Menu

Tığ işi örgü güzel bebek patik modelleri

Açıklamalı tığ işi bebek patik modelleri önden bantlı, ponponlu ve farklı modelleriyle bebeklerin ayaklarını sıcak tutmak için örülen bebek patikleri de tığ ile örülür. Ancak bebek patiğinin nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız yapmanı gereken internete girerek patiklerin nasıl örüldüğünü videolu veya resimli olarak görebilir, siz de açıklamalı tığ işi bebek patiği modelleri örmeyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Renk renk, desen desen örebileceğiniz bebek patikleriyle bebeğinizin ayaklarını üşümesini önleyebilir, onun daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebek patiklerinin modellerine gelince ilk akla gelenler ise şunlardır.

Bantlı bebek patikleri

Ponponlu bebek patikleri

Düğmeli bebek patikleri

Bebek patikleri neden örülür?

Bebek patikleri kış aylarında bebeğinizin ayaklarını korumak amacıyla kalın orlon iplerden örülür. Çünkü çocuğun korunması gereken en önemli yerlerinden birisi de ayaklarıdır. Bebekler ayaklarından çok çabuk soğuk kaparlar. O nedenle ayakların kış aylarında ve soğuk günlerde korunması gerekir. Bu nedenle çocukların ayaklarını sıcak tutmak için patik giydirilir. Aynı zamanda bu patikler renk renk olacakları için bebeğin elbisesi ile de uyumlu olursa aynı zamanda bebeği şık da gösterecektir.

Açıklamalı tığ işi bebek patik modelleri için internette arama yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz modelde bebek patiği bularak bunu örebilir ve bebeğinize giydirebilirsiniz. İnternette bebek patiği yapımı ile ilgili videoları ve resimleri gördükten sonra anlayacaksınız ki bebek patiği yapmak hiç de zor değildir.

degisik-tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri farkli-tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri guzel-tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri harika-tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri-facebook tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri-resimli tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri-tumblr tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri yeni-tig-isi-orgu-bebek-patik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain