Menu

Tığ işi örgü en güzel bayan etek modelleri

Hem zevkli bir uğraş olmasından hem de son derece şık ve gösterişli kıyafetlerin ortaya çıkması bakımından örgü dantel işleri hanımlar tarafından sevilerek yapılan işler olmaktadır. Özellikle de tığ işi örgüler en fazla tercih edilen modelleri ortaya çıkarmaktadır. Bu modellerden biri de tığ işi etek modelleri olmaktadır. Bu tür modeller tığlar ile kolayca yapılmakta ve oldukça da şık modeller örülebilmektedir. Etek modelleri için ister hazır model örneklerine bakılabileceği gibi istenirse de özgün kendi zevkinize uygun modeller örebilirsiniz.

Tığ işi etek modelleri örmeye başlamadan önce ilk olarak modele karar verilmelidir. Pileli etekler, kısa etekler veya uzun etekler şeklinde değişecek olan bu modeller tamamen kişisel zevklere göre belirlenmektedir.

Model kararından sonra ise nasıl bir ip ile örüleceğine ve nasıl bir tığ kullanılacağına karar verilmelidir. İp kalınlıkları ve tığ çeşitleri örülecek olan modellerin tarzını belirleyecektir.

Birbirinden değişik tığ işi etek modelleri

Etek modelleri hem genç hanımların hem de küçük kız çocuklarının en çok beğendiği modellerden oluşmaktadır. Tığ işi etek modelleri ile hem gösterişli bir hava yakalanırken hem de farklı bir kıyafet tarzı ortaya çıkarılmış olacaktır. Düz bir şekilde örülecek olan etek modellerine ayrıca cepler, desenler ve farklı modeller ile farklılık ve yeni bir tarz da katılabilir. Özellikle de yaz ayları için uygun olabilecek bu modeller herkes tarafından çok beğenilecektir.

degisik-tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri farkli-tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri guzel-tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri harika-tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri-facebook tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri yeni-tig-isi-orgu-bayan-etek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain