Menu

Tığ işi örgü el emeği farklı şapka modelleri

Hazır satılan şapka ve bere modellerinden ise maharetli hanımlar kendileri ve çocukları için daha şık ve gösterişli tığ işi örgü şapka modelleri yapmaktadır. Tamamen kişilerin zevklerine ve el maharetlerine göre şekillenebilecek olan bu modeller için hazır örgüler kullanılabileceği gibi özgün tasarımlar da kullanılabilmektedir. Yapılan tüm bu şapka modellerinde kulaklı şapkalar, papaklar, bereler ve birçok farklı tasarımda şapka modelleri bulunmaktadır.

Özellikle bayanların tercih ettiği tığ işi örgü şapka modelleri içerisinde istenilen her türlü ip modeli ve ip rengi kullanılabilmektedir.

Bu şapkaların üzerine farklı renklerde ve farklı tasarımlarda desenler ve motifler de işlenebilmektedir.

Bere modellerinde düz şekilde yapılabileceği gibi aynı zamanda şapka veya kasket modelinde tığ işi örgü şapkalar da yapılabilmektedir.

Bu tür işlemler için öncelikle ip renklerine, ip modellerine ve tığ numaralarına karar vermek gerekmektedir. Çünkü örgü modellerini genellikle ip modelleri ve tığ çeşitleri belirlemektedir.

Soğuktan korunurken şıklığınızdan da bir şey kaybetmeyin

Geniş desenler ile bir şapka mı yapılacağı yoksa gayet sık mı örüleceği tamamen tığların numaraları ve iplerin kalınlığı ile alakalı olmaktadır. Tığ işi örgü şapka modelleri için yapılacak olan diğer bir örnek ise şapkaların aksesuarlar ile süslenmesidir. Özellikle de küçük kız çocuklarının şapkaları kulaklar, gözler ve farklı özellikler ile süslenerek şapkalara çok değişik ve farklı bir hava katılabilmektedir.

degisik-tig-isi-orgu-sapka-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-sapka-modelleri farkli-tig-isi-orgu-sapka-modelleri guzel-tig-isi-orgu-sapka-modelleri harika-tig-isi-orgu-sapka-modelleri tig-isi-orgu-sapka-modelleri-facebook tig-isi-orgu-sapka-modelleri-resimli tig-isi-orgu-sapka-modelleri-tumblr tig-isi-orgu-sapka-modelleri yeni-tig-isi-orgu-sapka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain