Menu

Tığ işi örgü el emeği çok güzel panço modelleri

Kış aylarında hanımların hem evde hem de gündelik hayatta kullandığı pançolar için istediğiniz modelleri ve tarzları tığ ile yapabilir ve son derece de şık bir panço sahibi olabilirsiniz. Boyundan geçmeli kolsuz şekilde yapılan bu pançolar için tığ işi panço modelleri olarak internette arama yapabilir ve onlarca farklı modelde pançoya ulaşabilirsiniz. Bu hazır modellerin yapılışını gerek resimli anlatımlar ile gerekse videolu anlatımlar ile öğrenebilir ve bu modellerden yola çıkarak kendi özel tasarımlarınızı da yapabilirsiniz.

Pançolar için farklı ip seçenekleri ve farklı örgü tarzları deneyerek ortaya bambaşka bir panço modeli çıkarabilirsiniz. Bu tamamen sizin el yeteneğinize ve yaratıcılığınıza bağlıdır.

Tığ işi panço modelleri aynı zamanda üzerindeki süslemeler ve desenler ile de dikkat çekmektedir. Pançoların örülmesinden sonra üzerine çiçek örgüleri de eklenebilmektedir.

Ayrıca pançoların önlerine kapalı cepler, kalp motifleri ve daha onlarca farklı desen yapılarak modeller hareketlendirilmektedir. Bu özgün tasarımlar ile siz de istediğiniz panço modellerini yapabilir hem soğuktan korunurken hem de şık bir görünüm yakalarsınız.

Örneğini başkalarına vermek istemeyeceğiniz panço modelleri

Tığ işi panço modelleri başlama aşamalarından önce model ve renk seçeneklerini belirlemeniz çok iyi olacaktır. Ayrıca her modelin ve ipin ayrı bir tığı olacaktır. Bu tığ numaralarını da atlamadan belirlemeniz gerekmektedir. Bu tür belirlemelerden sonra panço örme işlemlerine başlayabilirsiniz. Kolay gelsin…

degisik-tig-isi-orgu-panco-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-panco-modelleri farkli-tig-isi-orgu-panco-modelleri guzel-tig-isi-orgu-panco-modelleri harika-tig-isi-orgu-panco-modelleri tig-isi-orgu-panco-modelleri-facebook tig-isi-orgu-panco-modelleri-resimli tig-isi-orgu-panco-modelleri-tumblr tig-isi-orgu-panco-modelleri yeni-tig-isi-orgu-panco-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain