Menu

Tığ işi örgü bluzlar göz kamaştırıyor

Hanımlar bazen hazır giyim ürünlerinde istedikleri kıyafetleri bulamıyorlar. Ya model açısından ya da renk açısından her istenen modele ulaşılamıyor. İşte böyle durumlarda hem zevkli bir uğraş hem de farklı bir tarz için tığ işi örgüler ön plana çıkıyor. Bu örgü modellerinden biri de tığ işi örgü bluzlar olmaktadır. Tamamen kişilerin zevklerine ve el becerilerine göre belirlenecek olan bu modeller hanımlara farklı bir hava katmakta ve kimsede olmayan kıyafetlerin giyilmesini sağlamaktadır.

Örgü işlemleri tamamen hanımların el becerilerine göre farklılaşmaktadır. Hem yapılış süreleri farklılaşmakta hem de örgünün tarzı ve modeli farklılaşmaktadır.

İnternet üzerinde yapılacak olan küçük bir araştırma ile onlarca tığ işi örgü bluzlar bulunabilecektir. Bu modeller birebir uygulanabileceği gibi bu modellerden yola çıkılarak tamamen özgün modeller de oluşturulabilir.

Örgü işlemlerinde model kararı verildikten sonra modele yakışan ve modele uygun olan ipliklerin kararının verilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde tığlar da örgü işlemlerinde çok önemli olmakta ve tığ numaraları kesinlikle örülecek olan modele göre belirlenmelidir.

Herkesin gözü el emeği bluzlarınızda olacak

Örgü bluzlarda dökümlü modeller, yarım kol modeller, alttan lastikli modeller ve daha onlarca farklı modelde tığ işi örgü bluz modelleri bulunabilmektedir. Özellikle de şık ve gösterişli bluzlar taşlarla ve değişik pullar ile süslenerek farklı bir kıyafet tarzı ortaya çıkarılabilmektedir.

bayan-tig-isi-orgu-bluzlar en-guzel-tig-isi-orgu-bluzlar farkli-tig-isi-orgu-bluzlar guzel-tig-isi-orgu-bluzlar kadin-tig-isi-orgu-bluzlar tig-isi-orgu-bluzlar-facebook tig-isi-orgu-bluzlar-resimli tig-isi-orgu-bluzlar-tumblr

07

yeni-tig-isi-orgu-bluzlar

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain