Menu

Tığ işi örgü bebek yelek modelleri ve örnekleri

Şiş kullanarak örülen yelek modellerinin yanı sıra tığ işiyle örülen yelekler de hoş görünümlere sahip oluyor. Tığ işi örgü bebek yelek modelleri arasında ajur desenli, robalı, dilimli desenli, lale desenli, zigzag desenli, çilek desenli örnekler bulunur. Aynı zamanda pirinç desenli, yaprak yakalı modeller de tercih edilmektedir. Her birinin kendine has işleme tarzı olan örgü bebek yelek modelleri, boncuklar, iplikler, danteller, ponponlar ile renklendirilebiliyor.

Daha zarif bir örgü yapılmasına olanak veren tığ işiyle örülen yelekler sayesinde bebeğiniz soğuk havalardan etkilenmeyecektir. Evde her an üzerine giydirebileceğiniz yeleklere motifler de ekleyebilirsiniz. Zikzag desene sahip olan yelek modelini örerken tek bir rengin tonlarını kullanarak daha hoş görünümlü yelek örebilirsiniz. Çilek modelini tercih ederek yelek örmek isteyen hanımlar fiyonk işleyerek süslemeler yapabilir, boyun kısmına ince ve küçük çiçek desenleri işleyerek sarkan süslemeler yapabilirsiniz. Tek renk örebileceğiniz yeleklerin yanı sıra renkli ve özellikle sarı tonlarda yelekler hem erkek hem kız çocukları için örülebilmektedir.

degisik-tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri farkli-tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri guzel-tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri harika-tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri-facebook tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri-resimli tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri-tumblr tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri yeni-tig-isi-orgu-bebek-yelek-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain