Menu

Tığ işi örgü bayan bluz modelleri

Hanımların en fazla tercih ettiği kıyafet modellerinden olan bluzlar bazen aranılan özelliklerde ve renklerde bulunamayabiliyor. Klasik bluzların dışında farklı ve şık bluzlar arayan bayanlar ise direkt olarak tığ işi örgü bluz modelleri arasında aradıkları tüm bluz modellerini bulabiliyorlar.

Oldukça fazla tasarıma ve modele sahip olan örgü bluzlarda hazır olan modellerin yanı sıra aynı zamanda özgün modeller de bulunabilmektedir. Ayrıca örgü bluzlar kumaş bluzlardan daha gösterişli ve daha şık durmaktadır. Bunu bilen bayanların tercihi ise her zaman örgü bluzlardan yana olmaktadır.

Örgü bluz modelleri içerisinde uzun kollu, kısa kollu, yarım kollu gibi birçok farklı model bulunabilecektir. Ayrıca v yaka, geniş yaka, dökümlü yaka ve düğmeli yaka modeller de mevcuttur.

El mahareti olan ve örgü işinden zevk duyan bayanlar tığ işi örgü bluz modelleri kendileri yapmaktadır. Çalışan hanımlar ise internet üzerinden beğendikleri bu modelleri istedikleri şekillerde değiştirterek almaktadır.

Bluzlarınızın modellerini ve tarzlarını artık kendiniz belirleyin

Tığ işi örgü bluz modelleri hazır giyimde bulunamayacak kadar çok çeşitte ve modelde sadece örgü işlemleri ile yapılabilmektedir. Dökümlü modeller, dar modeller ve daha birçok model seçeneğinin bulunduğu örgü bluzlarda desen seçenekleri ve renk seçenekleri de tamamen size ati olmaktadır. Tek renk seçeneği olduğu gibi istediğiniz renkler ile karışık renkli modeller de bulabilirsiniz.

degisik-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri farkli-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri guzel-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri harika-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri-facebook tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri-resimli tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri-tumblr tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri yeni-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain