Menu

Tığ işi örgü bayan bluz modelleri ve örnekleri

Yetenekli hanımlar tığlar ile tüm kıyafet modellerini yapabilmekte ve ortaya oldukça da şık ve gösterişli örgü dantel ürünleri çıkmaktadır. Etekleri, elbiseler, patikler ve pançoların dışında bir de tığ işi bluz modelleri yapılabilmektedir. Hazır kıyafetler yerine evlerde el emeği göz nuru ile yapılan bu modeller tamamen hanımların kişisel zevklerine göre şekillenmekte ve istenen her modelde olabilmektedir. İsteğe göre şekillenen renk ve model seçenekleri yapılacak olan örgü işlemlerini de değiştirecek ve son derece farklı tarzlarda örgülerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Bluz modelleri ile alakalı internet üzerinden oldukça farklı tarzlarda modeller bulunabilecektir. Bu modellerden yola çıkılarak özgün tasarımlar da yapılabilecektir.

Tığ işi bluz modelleri hem gündelik kıyafet olarak hem de özel günlerde giyilecek olan kıyafetlerden olmaktadır.

Özellikle de genç hanımlar için oldukça farklı modellerde oluşturulacak olan bu modeller istenen her modelde ve tarzlarda örülebilecektir. Ayrıca bluz modelleri farklı takılar ile ve farklı boncuk, pul ve simler ile de süslenebilir.

Sizden başka kimsede olmayacak bluzlar

Tığ işi bluz modelleri için yakalarında ve kollarında çok farklı modeller bulunabilecektir. Ayrıca bu modellere değişik renk seçenekleri ve değişik motifler ile de örülmekte ve çok değişik bluz modelleri ortaya çıkarılmaktadır. Ayrıca bu modellerde istendiği gibi yaka ve etek modelleri de yapılabilmektedir. Eteklere lastikler takılabileceği gibi bluz etekleri bol şekilde de bırakılabilecektir.

degisik-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri en-guzel-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri farkli-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri guzel-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri harika-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri-facebook tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri-resimli tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri-tumblr tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri yeni-tig-isi-orgu-bayan-bluz-modelleri

 

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain