Menu

Tığ işi kışlık örgü hırka modelleri örnekleri

Hırkalar hem hanımlar için de hem de baylar için oldukça şık kıyafetler arasında olmaktadır. Özellikle de hanımların ellerinde yaptığı ve el emeği göz nuru ile ördüğü tığ işi hırka modelleri oldukça şık ve gösterişli olmaktadır. Tığ ile yapılan bu hırkalarda özellikle farklı modeller ve farklı tarzlar hanımların el maharetine göre değişkenlik göstermektedir. İnternet üzerinden tüm tığ işi hırka modellerine ulaşılabileceği gibi aynı zamanda bu modellerden yola çıkılarak farklı tarz ve modeller de hırkalar da örülebilmektedir.

Zor bir sürecin sonunda ortaya çıkartılacak olan tığ işi hırka modelleri evlerde giyilebileceği gibi aynı zamanda gündelik kıyafet olarak da kullanılabilecektir. Bu belirleme hırkanın modeli üzerinden yapılacaktır.

Tığ ile örülen hırkalar daha sık örgüler ile yapılmakta ve değişik kesimlerde olmaktadır. İsteğe göre uzun hırkalar yapılabileceği gibi aynı zamanda standart hırka modelleri de bulunabilecektir.

Hırkaların yaka bölümleri de yine farklılık göstermektedir. Dökümlü yakalar ve klasik yaka modelleri açısından hırkalar farklılık gösterecektir.

En tarz hırka modelleri

Büyük küçük herkes için en ideal kıyafetlerden biri olan hırkalar aynı zamanda çeşitli aksesuarlar ile süslenerek de farklı bir tarza büründürülebilmektedir. Tığ işi hırka modelleri için seçeceğiniz düğmeler de oldukça önemlidir. Tamamen hırkanın modeline göre ilikli düğmeler veya geçmeli düğmeler tercih edebilirsiniz. Tığ numaraları ve iplik özellikleri de hırka modellerinde önemli bir noktayı oluşturmaktadır.

degisik-tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri en-guzel-tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri farkli-tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri guzel-tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri harika-tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri-facebook tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri-resimli tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri-tumblr tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri yeni-tig-isi-kislik-orgu-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain