Menu

Tığ işi kışlık çok güzel çocuk beresi modelleri

bere modelleri oluşturuyor. Baykuş ayı, köpek gibi hayvan figürleri tercih edilerek yapılan renkli bereler, çocukların daha fazla ilgisi çekiyor. Bebekleriniz için kurbağa desenli bebek beresi de örebilirsiniz. Çocuk beresi örülürken pamuklu ipler tercih edilir. Direkt olarak cilde teması engelleyen pamuklu ipler, çocuklarınızın daha fazla hoşuna gidecektir. Soft renkler kullanarak daha tatlı bereler ortaya çıkarabilirsiniz.

Çocuklarınız için öreceğiniz berelerde 3 numara tığ kullanabilirsiniz. Bere modelleri renkli, düz renkli, kulaklı kulaksız, göz ve ağza sahip olarak farklı şekillerde düzenlenebilir. Çocuklara yapılacak berelerde kulak kısımlarına da yer vermeye dikkat etmelisiniz. Kulakları da korumaya yönelik olan bereler, çocuğunuzu soğuklardan daha iyi koruyacaktır. Bereyi örerken çocuğunuzun sevdiği figür hakkında kendisine danışabilir, böylece ördüğünüz bereyi daha çok severek takmasını sağlayabilirsiniz.

Kız çocuklarınız için bebekli, çiçekli, boncuklu çocuk beresi modellerini inceleyebilirsiniz. Bu tür bere modelleri tığ ile işlenmektedir. Kız çocuğunuzun seveceği pembe tonları kullanarak berenizi hazırlamanız daha çok hoşuna gidecektir.

cocuk-beresi-modelleri-facebook cocuk-beresi-modelleri-resimli cocuk-beresi-modelleri-tumblr cocuk-beresi-modelleri degisik-cocuk-beresi-modelleri en-guzel-cocuk-beresi-modelleri farkli-cocuk-beresi-modelleri guzel-cocuk-beresi-modelleri harika-cocuk-beresi-modelleri yeni-cocuk-beresi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain