Menu

Tığ işi ile yapılan yemeni yazma kenarı örnekleri

Yemeni ile fular yapma modası sayesinde tekrardan gündeme gelen yemeni örnekleri tığ işi modelleri ile kendinizi en iyi şekilde hissedebilmenin ne kadar da kolay bir yolu olduğunu görebileceksiniz. Zamanla bu kadar farklı olan bir süs eşyasına dönüşen yemenilerin tığ gibi ince işçilik ile işlenmesi sayesinde çok değişik olan bir tarzı da yansıttığını ifade edebiliriz. Tığ ile örülebilmesi sayesinde en ince detaylara sahip olan motifleri bile işleyebilme olanağı olması sayesinde herkesin istediği farklı modeller de rahatlıkla oluşturulabilmektedir.

Farklı motifler ile farklı tarzlar

Yemeni kenarlarında yapılan tüm işlerde farklı renklerin ve modellerin oluşturulabilmesi sayesinde siz de kendinize has olan tarzınızı herkese karşı rahatlıkla gösterebileceksiniz.

Bunu yemeni örnekleri tığ işi sayesinde iplerin birleşimi ile sağlayabileceksiniz.

Hem de renkli olmaları sayesinde çok da sevilecek olan bir model dizininde olduğunu da söyleyebiliriz.

Kışın çetin havasını renkler ile yumuşatın

Renklerin ahengi sayesinde her konduğu objede farklılıklar oluşturabilmesi sayesinde en çok sevdiğiniz mevsimleri tekrar geri getirebilirsiniz.

Hem de bu kadar fazla olan seçenekler sayesinde istediğiniz her zaman istediğiniz ruh haline de bürünebileceksiniz.

Yemeni örnekleri tığ işi olmasının verdiği güzellik ve incelik ile sürekli olarak büyüyen ve bir o kadar da kendinizi farklı gösterebilecek olan bu modeller ile tanışabileceksiniz.

Tığ işlerinde ne kadar da büyük bir ayrıntı işlendiğinin de görülmesi sağlanacaktır.

degisik-tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari en-guzel-tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari farkli-tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari guzel-tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari harika-tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari-facebook tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari-resimli tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari yeni-tig-isi-ile-yapilan-yemeni-yazma-kenari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain