Menu

Tığ işi ile örülen değişik örgü bebek bere örnekleri

Havaların soğumasıyla beraber anneler bebeklerini soğuktan korumak için çeşitli aksesuar giyimlerini örmeye başladılar. Bebeğinin hasta olmaması için bere, atkı gibi aksesuarlar ören anneler için en güzel bere örneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Kış aylarında en çok tercih edilen tığ işi bebek bere örnekleri arasında kulaklı örgü bereler bulunuyor. Hepsi birbirinden farklı şirinlikte olan kulaklı berelere hayvan figürleri işlenerek hoş görünümler kazanıyor. Kız, erkek bebeğiniz için farklı figürleri seçtiğiniz en güzel bere örneklerini inceleyebilirsiniz.

Düğmeler kullanarak gözler, burun ve ağız yapabileceğiniz, kulaklarını işleyebileceğiniz bereler harika tasarımlarıyla sizlerle. Büyük gözlü, ağızlı berelerin yanı sıra balık figürlüler de en çok tercih edilenlerdir. Delikli modellerin yanlarına çiçekli desenler işleyerek kız bebeklerinize şirin bereler örebilirsiniz. Tığ işiyle örülen berelere desenler vermeniz daha kolay olmaktadır. Bu yüzden şişle örmek yerine tığ işi bebek bere örneklerini incelemelisiniz. Daha kolay örülüyor olması da tığ işi bereleri seçmeniz için büyük önem taşır. Kalın uçlu tığlarla neler yapabildiğinizi görünce şaşıracaksınız.

degisik-tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri en-guzel-tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri farkli-tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri guzel-tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri harika-tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri-facebook tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri-resimli tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri yeni-tig-isi-ile-orulen-orgu-bebek-bere-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain