Menu

Tığ işi ile örülen çok güzel patik örnekleri

Ninelerimizin en çok tercih ettiği örneklerden olan tığ işi patik örnekleri günümüzde de hala bayanların tercihi olmaktadır. Kışın özellikle ayakları soğuktan koruyan bu modeller aynı zamanda şıklığın da bir göstergesi olmaktadır. Çok değişik renklerde ve desenlerde örülebilecek olan patikler aynı zaman yarım patik ve boğazlı patik gibi değişik modellerde de olmaktadır. Evlerde ve misafirliklerde kışın tercih edilecek olan bu patikler ayakları soğuktan korurken aynı zamanda farklı ve otantik bir hava da katacaktır.

Geleneksel örgü modellerinden olan tığ işi patik örnekleri aynı zamanda genç kızların çeyizi için de olmazsa olmazlardan olmaktadır. Her anne ve anneanne çocukları ve torunları için el emeği göz nuru ile patikleri örerler.

Tığ ile yapılacak olan patiklerde farklı renkteki ipler de kullanılabilmektedir. Özellikle de değişik renklerin olması ve bu renkler ile patiklerin üzerine desenler yapılası son derece maharet ve el yatkınlığı isteyen bir durumdur.

Patikler her türlü sıcaklıkta ve makine ayarında yıkanabilir. Hiçbir şekilde çekme veya renk solması gibi durumlar görülmez.

Hem ayaklarınızı soğuktan koruyun hem de şıklığınızı yansıtın

Patik örmek için öncelikle kullanacağınız iplere ve tığ çeşitlerine karar vermeniz gerekmektedir. Kullanılacak olan ipler ve tığ çeşitleri patiklerin bol veya sık olarak örülmesini belirleyecektir. Ayrıca tığ işi patik örnekleri için hazır modellerden yararlanabileceğiniz gibi tamamen kendinize özgü tasarımlar da oluşturabilirsiniz.

degisik-tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri en-guzel-tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri farkli-tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri guzel-tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri harika-tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri kolay-tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri-facebook tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri-resimli tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri-tumblr tig-isi-ile-orulen-patik-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain