Menu

Tığ işi ile örülen çok güzel farklı boncuk örnekleri

Düz bir şekilde örülen patikler, havlu kenarları, elbiseler ve diğer tüm örgü dantel işlerine hanımlar tığ işi ile çeşitli boncuklar ekleyerek bu modelleri daha gösterişli bir hale getirmektedir. Özellikle de renkli boncuklar ile yapılan bu modeller her türlü örgü dantel ürününe eklenmektedir. Tığ işi ile boncuk yapılışı internet üzerinden resimli ve videolu anlatımlar ile hanımlara sunulmaktadır. Bu sunumlardan yararlanıp hazır modeller kullanılacağı gibi aynı zamanda özgün tasarımlar ile örgülere boncuklar da eklenebilmektedir.

Örgü sırasında örülecek olan kısımların arasına geçirilecek olan boncuklar örgülere farklı bir tarz ve şıklık katmaktadır. İstenirse tek renk istenirse de rengarenk boncuklar ile örgüler ve danteller süslenebilmektedir.

Oldukça bahis bir şekilde yapılacak olan ve son derece kolay olan tığ işi ile boncuk yapılışı her türlü örgü ve dantele uyum sağlamaktadır.

Özellikle de tek renk yapılan ve üzerinde motifler bulunmayan işlemelerin üzerine yapılacak olan bu boncuklar her zaman için farklılık yaratacak ve oldukça da beğenilecektir.

Örgü ve danteller boncuklar ile daha da şık bir hale gelmektedir

Tığ işi ile boncuk yapılışı işlemlerinde öncelikle boncuğun kullanım alanı çok önemli olmaktadır. Yazma kenarlarına, havlu kenarlarına veya elbiselere yapılacak olan boncukların ebatları ve modelleri yapılacak olan örgünün modeline uygun olmalı ve örgü üzerinde sırıtmamalıdır. Çok değişik şekillerde bulunacak olan bu boncuklara pullar ve simler de eklenebilir.

degisik-tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri en-guzel-tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri farkli-tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri guzel-tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri harika-tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri-facebook tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri-resimli tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri-tumblr tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri yeni-tig-isi-ile-orulen-boncuk-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain