Menu

tığ işi hırka modelleri ve kışlık örnekleri

tığ işi hırkalar özellikle bahar ve kış aylarında bizleri hem ısıtan hem de şık duran hırkalardır. bu tığ işi hırkalar hem bebeklerimize, hem çocuklarımıza hem de kendimize işlediğimiz renkli, şık ve güzel hırkalardır. sizlere bu yazımızda tığ işi hırka modelleri ve yapılışları hakkında örnekler ve görseller sunuyoruz. sizde tığ işi hırkalar işleyerek güzel ve şık hırkalara sahip olabilirsiniz.

tığ işi hırka modelleri

tığ işi hırka modelleri ve yapılışlarında da gördüğünüz gibi bu tığ işi hırkalar sizlerin istediği her renk ve her desende çıkabilmektedir. bunun için en önemli unsur kesinlikle el becerisidir. tığ kullanmayı bilen bayanlar tığ ile çok güzel modeller çıkarabilirler.

tığ diğer modellere göre daha ince detaylı desenleri ortaya çıkarır. bu sayede de şık ve güzel duran hırkalara sahip olursunuz. klasik düz hırkalara nazaran daha özenli ve de daha dikkat çekici hırkaları tığ ile işleyebilirsiniz.

tığ ile istediğiniz renkte hırka işleyebilirsiniz. ister çocuklarınız için canlı ve cici renklerde düz hırkalar işleyebilir, isterseniz de kendiniz için kullanacağınız şık renklerde hırkalar işleyebilirsiniz.

tığ işi hırka modelleri ve yapılışlarında görebileceğiniz gibi renklerin yanı sıra hırkalara tığ ile motifler de işleyebilirsiniz. çocuklarınıza istedikleri motifleri ya da kendiniz için şık motifleri de hırkalarınıza işleyebilirsiniz.

degisik-tig-isi-hirka-modelleri en-guzel-tig-isi-hirka-modelleri farkli-tig-isi-hirka-modelleri guzel-tig-isi-hirka-modelleri harika-tig-isi-hirka-modelleri tig-isi-hirka-modelleri-facebook tig-isi-hirka-modelleri-resimli tig-isi-hirka-modelleri-tumblr tig-isi-hirka-modelleri yeni-tig-isi-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain