Menu

tığ işi erkek bebek yelekleri ve kolay modelleri

bebek yelekleri özellikle bahar ve kış aylarında bebeklerin üşümemesi ve rahat etmesi için uzun yıllardır tüm annelerin kendi ördükleri örgülerdir. bu bebek yelekleri cinsiyete göre farklılıklar gösterebilir. ayrıca işleme biçimine göre de farklılıkları vardır. biz bu yazımızda sizlere tığ işi erkek bebek yelekleri anlatımlı olarak vereceğiz.

tığ işi erkek bebek yelekleri

tığ işi erkek bebek yelekleri anlatımlı olarak verdiğimiz bu başlığımızda erkek bebek yeleklerinin en çok dikkat edilen unsuruna bakıyoruz. bir yeleğin erkek bebek için olduğunu en iyi rengiyle anlarız. erkek bebekler için daha çok mavi ve mavinin tonu renklerde yelekler işlenir. bunun yanında unisex yani cinsiyetsiz olan renkler de erkek bebekler için kullanılabilir. bunlar; yeşil, sarı, beyaz gibi renklerdir.

tığ işi yeleklerde desen ve model biraz daha belirgindir. ince hatlar ortaya çıkar. bebeğiniz için seçeceğiniz yelek rengi bu noktada çok önemlidir. canlı ve kendini gösteren renklerde işlerseniz yelekleriniz daha güzel olur.

tığ işi erkek bebek yelekleri anlatımlı modellerimizin bir diğer unsuru da motiflerdir. bu yeleklere tığ ile motifler işlenebilir. erkek bebekler için araba, böcek, ayıcık ve çizgi film karakteri gibi motifleri tığ ile işleyebilirsiniz.

tığ işi yelek modelleri erkek bebeklerinize işleyebileceğiniz, şık cici ve bir o kadar da bebeklerinizi ısıtacak yelek modelleridir.

degisik-tig-isi-erkek-bebek-yelekleri en-guzel-tig-isi-erkek-bebek-yelekleri farkli-tig-isi-erkek-bebek-yelekleri guzel-tig-isi-erkek-bebek-yelekleri harika-tig-isi-erkek-bebek-yelekleri tig-isi-erkek-bebek-yelekleri-facebook tig-isi-erkek-bebek-yelekleri-resimli tig-isi-erkek-bebek-yelekleri-tumblr tig-isi-erkek-bebek-yelekleri yeni-tig-isi-erkek-bebek-yelekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain