Menu

Tığ işi el örgüsü güzel bere modelleri

Annelerimizin küçüklüğümüzden beri kullandığı tığlarla yaptığı dantel işlemeleri her zaman narin görünümleriyle beğeni kazanmıştır. Tığlarla yapılan örgü işlemeleri de şimdilerde beğenilerek kullanılan dış giyim ürünleri olmaya başladı. Özellikle yeteneği olan bayanlar tığ kullanarak çocuklarına, arkadaşlarına, sevdiklerine bere, atkı, yelek, kazak, patik, çorap gibi örgüler yapıyor. Tığ işi bere modelleri şişe göre daha fazla göze hitap etmektedir. Bunun nedeni istenilen deseni daha iyi verebilmenin kolay olmasıdır.

En basit modellerin bile tığ işiyle yapılmasıyla harika görünümler ortaya çıkarılıyor. Kız çocuklarınız için ördüğünüz bere modellerine pembe çiçek desenler, gül desenleriyle süsleyerek tatlı görünümler kazandırırken, son zamanlarda çocuklar için örülen bere modellerinin çizgi film karakterlerinden esinlenildiğini, hayvan figürlerine yer verildiğini görüyoruz. Çocuklarınız için en güzel bere örneklerini inceleyerek, tığ ile sizler de örebilirsiniz.

Her renkte ipin olması çocuklarınıza eğlenceli figürlü bereler örmenizi sağlıyor. Kendiniz için öreceğiniz berelerin rengine karar verirken ise yılın trendlerini takip edebilirsiniz. Renkli bere modelleri bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

degisik-el-orgusu-bere-modelleri el-orgusu-bere-modelleri-facebook el-orgusu-bere-modelleri-resimli el-orgusu-bere-modelleri-tumblr el-orgusu-bere-modelleri en-guzel-el-orgusu-bere-modelleri farkli-el-orgusu-bere-modelleri guzel-el-orgusu-bere-modelleri kislik-el-orgusu-bere-modelleri yeni-el-orgusu-bere-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain