Menu

Tığ işi el emeği örgü süveter modelleri

Kış aylarında gömleklerin üzerinden giyilen ve oldukça da şık bir kıyafet tarzı oluşturan süveterler hazır alınabileceği gibi istenen tarzlarda tığ işi olarak da yapılabilmektedir. El yeteneğine göre ve el hızına göre hazırlanan tığ işi süveter modelleri çok çeşitli modellerde ve tarzlarda oluşturulabilmektedir. Bayanlar için daha gösterişli, taşlı, pullu ve desenli seçeneklerde modeller olurken erkekler için ise daha sade modellerde süveterler tığ ile yapılabilmektedir.

Süveterler ayrıca çocuklar için de oldukça farklı modellerde tığ işi olarak hazırlanabilmektedir. Çocukların yaşlarına göre değişik tarzlarda süveterler yapılabilmektedir.

Hazır giyim süveterlerde bulamayacağınız kadar çok modeli ve örneği tığ işi süveter modelleri içerisinde bulabilir ve kolayca yapabilirsiniz. Bunun için resimli ve videolu anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Eğer zamanınız yoksa ve bu tarz süveterlere sahip olmak istiyorsanız da istediğiniz modellerde ve tarzlarda süveterleri ücretleri karşılığında yaptırabilirsiniz.

Yıkamalarda ve uzun süreli kullanımlarda hiçbir şekilde bozulma, sünme, renk atması veya çekme gibi durumlar göstermeyecek olan süveterler uzun süre kullanacağını kıyafetleriniz arasında olacaktır.

Tığ işleri ile harika süveterlerin sahibi olabilirsiniz

Süveterlerin yakaları ister v yaka şeklinde istenirse bisiklet yaka şeklinde oluşturulabilmektedir. Önlerinde ise kullanacak kişinin zevkine göre farklı desenler ve motifler işlenebilmektedir. Oldukça farklı tarzlarda yapılacak olan tığ işi süveter modelleri şıklığınıza şıklık katacak ve sizi herkesten farklı gösterecektir. Üstelik bu süveterler hazır giyim ürünlerinden daha uygun fiyatlı olacaktır.

degisik-el-emegi-orgu-suveter-modelleri el-emegi-orgu-suveter-modelleri-facebook el-emegi-orgu-suveter-modelleri-resimli el-emegi-orgu-suveter-modelleri-tumblr el-emegi-orgu-suveter-modelleri en-guzel-el-emegi-orgu-suveter-modelleri farkli-el-emegi-orgu-suveter-modelleri guzel-el-emegi-orgu-suveter-modelleri harika-el-emegi-orgu-suveter-modelleri yeni-el-emegi-orgu-suveter-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain