Menu

Tığ işi el emeği örgü renkli değişik çanta modelleri

Maharetli bayanlar artık her türlü kıyafeti ve aksesuarı kendileri yapmakta ve oldukça da şık ürünler ortaya çıkmaktadır. Bu şık ve gösterişli aksesuarlardan biri de tığ işi çanta örnekleri olmaktadır. Hızlı bir araştırma ile onlarca farklı modelde ve tarzda tığ işi çantalar bulabilirsiniz. Tamamen kişisel zevklere göre hazırlanacak olan bu çantalar istenen renklerde ve modellerde olabilmektedir. Özellikle de bayanlar kıyafetlerine uygun olan birbirinden farklı tarzlarda çantalar örebilmektedir. Oldukça basit örgü işlemleri ile yapılacak olan bu çantalar sizin de favori aksesuarlarınız arasında olacaktır.

Tığ işi çanta örnekleri olarak öncelikle askılı çantalar ve e çantaları örnek olarak gösterilebilir. Şık bir zincir ile boyundan askılı şekilde yapılacak olan çantalar olduğu gibi aynı zamanda cüzdan şeklinde el çantaları da olabilecektir.

He gündelik hayatta hem de özel günlerde ve gecelerde bu çantalar kullanılabilecektir. Üstelik örgü ile yapılacak olan çantaların maliyetleri hazır alınan çantaların maliyetlerinden daha düşük olacak ve tamamen sizin tarzınızı yansıtacaktır.

Çantalar artık daha şık ve gösterişli

Tığ işi çanta örnekleri içerisinde farklılık yaratan özelliklerden biri de çantaların fermuarlı veya çıtçıtlı oluşudur. İstenen tüm şekillerde kolayca örülecek ve çanta aparatları sonradan takılabilecektir. Ayrıca örgü çantalarda çantaların içlerine farklı gözler de eklenebilmektedir. Hem kullanımı rahat olacak hem de oldukça farklı bir tarz oluşturacak olan tığ işi çanta modellerine muhakkak bir göz atmalısınız.

degisik-tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri en-guzel-tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri farkli-tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri guzel-tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri harika-tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri-facebook tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri-resimli tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri-tumblr tig-isi-renkli-degisik-canta-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain